•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 387
   کد: 155588
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۰۲
   مدیر اجرایی طرح میدان شهدا:

   استفاده بهینه از کارکرد تونل انرژی طرح میدان شهدا در تعامل با شرکت‌های خدماتی

   همچنین عملیات همزمان و مشترکی نیز با شرکت مخابرات خراسان رضوی جهت رفع آخرین معارض جدی حوزه ارتباطات با هدف جمع‌آوری کلیه کابلهای رشته‌ای تلفن شهری عبوری از فضای طبقه منفی یک عرصه میدان شهدا و انتقال آن به تونل انرژی در دستور کار قرار دارد.
   استفاده بهینه از کارکرد تونل انرژی طرح میدان شهدا در تعامل با شرکت‌های خدماتی

   مدیر اجرایی طرح میدان شهدای مشهد با اشاره به تاکید تقی‌زاده خامسی، شهردار مشهد مقدس بر آغاز عملیات اجرایی باقی مانده در طبقات زیرسطحی میدان شهدا گفت: بر این اساس آخرین معارضات تاسیساتی پروژه میدان شهدا جمع‌آوری می‌شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، وحید برجسته‌نژاد با بیان این خبر افزود: پروژه میدان شهدا که اکنون در طبقه همکف و منفی یک مراحل پایانی ساخت خود را می‌گذراند با معارضات جدی تاسیساتی رو به رو بوده که رفع آنها با پیچیدگی‌های فنی و اغلب اجتماعی روبرو بوده است.
   وی با بیان اینکه برای آغاز عملیات اجرایی باقی مانده در دو طبقه زیر سطحی میدان شهدا ابتدا باید معارضات موجود در مسیر جمع‌آوری شود، اظهار کرد: در حال حاضر آخرین معارض جدی تاسیساتی، شاه لوله انتقال آب عبوری از طبق منفی یک عرصه میدان شهدا است که باید به تونل انرژی انتقال یابد که این موضوع با هماهنگی شرکت آب و فاضلاب در دستور کار قرار گرفته است.
   مدیر اجرایی طرح میدان شهدا ادامه داد: همچنین عملیات همزمان و مشترکی نیز با شرکت مخابرات خراسان رضوی جهت رفع آخرین معارض جدی حوزه ارتباطات با هدف جمع‌آوری کلیه کابلهای رشته‌ای تلفن شهری عبوری از فضای طبقه منفی یک عرصه میدان شهدا و انتقال آن به تونل انرژی در دستور کار قرار دارد.
   در این عملیات مشترک ، پس از اجرای زیر ساختهای لازم توسط مدیریت اجرایی طرح میدان شهدا ، شرکت مخابرات عملیات جایگزینی کابل های قدیمی تلفن را به فیبر نوری و انتقال آن به تونل انرژی را اجرایی خواهد نمود.
   وی اضافه کرد : در حوزه نیرو رسانی ، عملیات اجرای خط انتقال برق 132 kv از پست فوق توزیع خیابان دانشگاه به تونل انرژی جهت تامین برق مورد نیاز قطارشهری و محدوده طرح نیز با عملیات مشترک مدیریت اجرایی طرح میدان شهدا و شرکت محترم توزیع برق شهرستان مشهد نیز در دستور کار قرار دارد که مراحل پایانی عملیات اجرایی را می گذارند.
   وی تصریح کرد : مجموع هزینه های مربوط به حوزه های مورد اشاره بالغ بر یک میلیارد تومان گردیده است.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 387
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .