•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 105
   کد: 155779
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد خبر داد:

   کاهش مدت زمان ارائه خدمات مراجعان بهشت رضا(ع) به 10درصد/ اجرای عملیات خاکریزی مسیر دسترسی به بهشت رضوان

   بهره‌برداری از این پروژه باعث افزایش چشمگیر رضایت عمومی شهروندان می‌شود و زحمات تمام مسئولانی که از گذشته تا امروز برای آن تلاش کرده‌اند به بار خواهد نشست.
   کاهش مدت زمان ارائه خدمات مراجعان بهشت رضا(ع) به 10درصد/ اجرای عملیات خاکریزی مسیر دسترسی به بهشت رضوان

   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد از اجرای عملیات خاکریزی مسیر دسترسی به بهشت رضوان خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حجت الاسلام والمسلمین مهدوی دامغانی در دیدار با مدیر آمار، تحلیل و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد گفت: تمام اقدامات سازمان فردوس‌ها در جهت افزایش رضایت مراجعان و تکریم ارباب رجوع برنامه‌ریزی می‌شود و تسهیل و بهسازی راه دسترسی به بهشت رضوان نیز در راستای این هدف است.
   وی با اشاره به انجام عملیات خاکریزی این مسیر افزود: بهره‌برداری از این پروژه باعث افزایش چشمگیر رضایت عمومی شهروندان می‌شود و زحمات تمام مسئولانی که از گذشته تا امروز برای آن تلاش کرده‌اند به بار خواهد نشست.
   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد ادامه داد: در حال حاضر مدت زمان ارائه خدمات به مراجعان به بهشت رضا(ع) 10درصد کاهش داشته است و به تمام مشکلاتی که شهروندان از طریق سامانه 137 با ما درمیان می‌گذارند نیز بلافاصله رسیدگی می‌شود.
   در ادامه مدیر آمار، تحلیل و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد نیز بیان کرد: هر ساله از شهروندان و مراجعان به آرامستان‌های مشهد درباره کیفیت خدمات ارائه شده نظرسنجی می‌شود که این اقدام در جهت شناسایی نقاط ضعف و قوت و بهبود عملکرد است.
   حسین عبدالله‌زاده خاطرنشان کرد: بیش از 30 شاخص برای این منظور تعیین شده است تا براساس آن میزان رضایت عمومی سنجیده شود و در برنامه‌ریزی‌های سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد از آن بهره‌برداری صورت بگیرد.
    

   تعداد بازدید: 105
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .