•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 197
   کد: 156109
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۱۰
   مدیرکل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد خبر داد:

   اصلاح و بهبود فرآیند آموزش کاربران دفاتر شهرسازی مشهد

   با توجه به هماهنگی که با اداره کل امور شهرسازی انجام شده، منبع برگزاری دوره‌های آموزشی ضوابط و مقررات شهرسازی برای کاربران دفاتر شهرسازی توسط موسسه تحقیقات، مشاوره و آموزش شهرداری‌های خراسان رضوی برگزار می‌گردد.
   اصلاح و بهبود فرآیند آموزش کاربران دفاتر شهرسازی مشهد

   مدیرکل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد از اصلاح و بهبود فرآیند آموزش کاربران دفاتر شهرسازی خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، هدا پیروی گفت: در راستای طرح بهبود فرآیندهای حوزه شهرسازی و معماری که با همکاری مشترک با اداره کل امور شهرسازی در حال انجام است، آموزش کاربران دفاتر شهرسازی که از موضوعات مشترک بوده، مجددا مورد بازبینی و مهندسی مجدد قرار گرفت.
   وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت موضوع و به این دلیل که دفاتر شهرسازی در پیشانی ارائه خدمات به شهروندان هستند، لذا کاربران دفاتر می‌بایست نسبت به آخرین ضوابط و دستورالعمل‌های شهرسازی به روز و مسلط باشند تا بتوانند خدمات بهتری به شهروندان ارائه دهند.
   مدیرکل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد اظهار داشت: با توجه به هماهنگی که با اداره کل امور شهرسازی انجام شده، منبع برگزاری دوره‌های آموزشی ضوابط و مقررات شهرسازی برای کاربران دفاتر شهرسازی توسط موسسه تحقیقات، مشاوره و آموزش شهرداری‌های خراسان رضوی برگزار می‌گردد.
   وی بیان کرد: طول مدت دوره 52 ساعت بوده و سرفصل های آن شامل بازدید ملک، اسناد، طرح‌های تفصیلی، تعیین خلاف و درآمد توسط اداره کل امور شهرسازی مصوب شده است.
   گفتنی است متقاضیان و کاربران دفاتر می‌توانند جهت ثبت‌نام دوره‌های مذکور و کسب اطلاعات بیشتر به سایت اداره کل امور شهرسازی به آدرس esup.mashhad.ir مراجعه کنند.

   تعداد بازدید: 197
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .