•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 123
   کد: 156375
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۱۵
   شهردار منطقه 7 مشهد خبر داد:

   برگزاری اردوهای آموزشی عملیاتی تابستانی دوام ثامن برای شهروندان

   با همکاری گروه دوام ثامن سلسله جلساتی برای آشنایی بیشتر شهروندان با امداد ونجات در مواقع بحرانی در حال برگزاری است و همچنین در هفته گذشته اردوی یک روزه‌ای با حضور مناطق 2،3،7و9 به منظور تبادل بیشتر اطلاعات برگزار شد.
   برگزاری اردوهای آموزشی عملیاتی تابستانی دوام ثامن برای شهروندان

   شهردار منطقه 7 مشهد از برگزاری اردوهای آموزشی عملیاتی تابستانی دوام ثامن با حضور 60 نفر از شهروندان این منطقه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، کوروش باوندی از برگزاری اردوهای آموزشی عملیاتی دوام ثامن با حضور 60 نفر از شهروندان منطقه خبر داد و گفت: ایمنی جز نیازهای اولیه هر انسانی است، ایمنی و امنیت جزء نیازهای درجه یک هر انسانی است و تا ایمنی وجود نداشته باشد انسان از بند نیازهای اولیه اش عبور نمی‌کند.
   وی بیان کرد: ایمنی لازمه شکوفایی استعدادهای هر انسانی است که امروزه با توجه به قرار گرفتن برخی از مناطق شهری بر روی خط زلزله، نیازمند آشنایی با اصول اولیه امداد رسانی و نجات هستیم و هرچه اطلاعات و آشنایی شهروندان با این مقوله بیشتر باشد، در مواقع اضطرار بهتر و کارآمدتر می‌توانیم اقدام به امدادرسانی و کنترل بحران داشته باشیم.
   باوندی ادامه داد: در همین راستا با همکاری گروه دوام ثامن سلسله جلساتی برای آشنایی بیشتر شهروندان با امداد ونجات در مواقع بحرانی در حال برگزاری است و همچنین در هفته گذشته اردوی یک روزه‌ای با حضور مناطق 2،3،7و9 به منظور تبادل بیشتر اطلاعات برگزار شد.
   شهردار منطقه 7 مشهد همچنین ابراز کرد: در این اردوی یک‌روزه بر مواردی از قبیل تریاژ و ارزیابی علائم حیاتی مصدوم، خونریزی، پانسمان و آتل بندی، احیاء قلبی ریوی ( CPR ) و خفگی، ابزار شناسی، ابزار سازی، حمل مصدوم و اصول کار تیمی در بحران تاکید بیشتری شده است.
   باوندی افزود: این اردو یک روزه با 9 ساعت و آموزش 175 نفر از شهروندان مناطق ذکر شده به پایان رسید.
    

   تعداد بازدید: 123
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .