•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 169
   کد: 156439
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد خبر داد:

   برگزاری جلسه آموزشی کاربران پایگاه اطلاع‌رسانی جامع مصوبات و قوانین شهرداری مشهد

   هم‌اکنون، تمامی مصوبات و قوانین مرتبط با شهرداری مشهد (از حدود سالهای 1334 تاکنون) در این سامانه بارگذاری و قابل بهره‌برداری می‌باشد.
   برگزاری جلسه آموزشی کاربران پایگاه اطلاع‌رسانی جامع مصوبات و قوانین شهرداری مشهد

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از برگزاری جلسه آموزشی تخصصی ویژه کاربران سامانه اطلاع رسانی جامع مصوبات و قوانین خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد جواد رجاییان ضمن اشاره به مهم‌ترین اهداف راه‌اندازی پایگاه اطلاع رسانی جامع مصوبات و قوانین شهرداری مشهد گفت: با توجه به نیاز دسترسی آسان و سریع پرسنل شهرداری و همچنین عموم مردم به قوانین، مصوبات، آیین‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ها و... مرتبط با شهرداری مشهد در قالب یک سامانه یکپارچه همراه با قابلیت مشاهده آخرین اقدامات صورت گرفته بر روی هر قانون (ابطال،اصلاح، الحاقیه و ... )، این سازمان با همکاری مدیریت امور شورای اسلامی شهر و مجموعه های مدیریتی، اقدام به طراحی و پیاده سازی پایگاه جامع مصوبات و قوانین شهرداری مشهد کرد .
   وی در ادامه اظهارداشت: هم‌اکنون، تمامی مصوبات و قوانین مرتبط با شهرداری مشهد (از حدود سالهای 1334 تاکنون) در این سامانه بارگذاری و قابل بهره‌برداری می‌باشد.
   رجاییان در خصوص برخی از مهم‌ترین امکانات و قابلیت‌های سامانه گفت: دسترسی به کلیه مصوبات و قوانین مربوط به شهرداری مشهد از حدود سال‌های 1334 تاکنون، دسترسی به بیش از 9300 مصوبه، قانون، آیین‌نامه، دستورالعمل و...، امکان دسته‌بندی و جستجوی قوانین براساس (حوزه های مرتبط، کلمات کلیدی، شماره ، تاریخ تصویب، عنوان و محتوی قانون)، امکان جستجو در قوانین با بهره‌گیری از موتور جستجوی گوگل در داخل سامانه و... برخی از این امکانات است.
   امکان نمایش قوانین مرتبط با یک قانون خاص (اصلاحیه، ابطال، الحاق و ...) بصورت گرافیکی، نمایش گراف ارتباطات قوانین در دو حالت قوانین مستقیم و همچنین کلیه قوانین مرتبط، امکان پایش و مشاهده محتوای قوانین در بخش گراف قوانین، امکان دسترسی به سامانه مذکور از طریق مرورگر کامپیوتر، تبلت و موبایل از مهمترین قابلیت های پایگاه اطلاع رسانی جامع مصوبات و قوانین شهرداری مشهد است .
   وی همچنین تصریح کرد: سامانه مذکور از طریق آدرس desktop.mashhad.irبخش نرم‌افزارهای سازمانی- برای پرسنل شهرداری و شورای اسلامی شهر و همچنین آدرس laws.mashhad.ir جهت استفاده عموم مردم قابل بهره‌برداری است؛ ضمنا نسخه همراه سامانه مذکور مخصوص گوشی‌های ios و android تهیه شده است که با ورود به آدرس اینترنتی مورد نظرقابل دریافت می‌باشد.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد ضمن تاکید بر به روز بودن پایگاه اطلاع‌رسانی از سوی کاربران این سامانه مشارکت تمامی حوزه‌های مدیریتی شهرداری مشهد را جهت درج قوانین و مصوبات مرتبط حوزه تخصصی‌شان را نیز یادآور شد.
   گفتنی است جلسه آموزشی با حضور کارشناسان حوزه‌های مدیریتی مختلف مدیریتی شهرداری و شورای اسلامی شهر روز هفته دوم مرداد ماه جاری در محل تالار قدیم شورای اسلامی شهر برگزار و آموزش‌های لازم به ایشان ارائه شد.

   تعداد بازدید: 169
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .