•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 305
   کد: 156479
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
   مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد با حضور در اداره رسانه شهرداری مشهد به مناسبت روز خبرنگار:

   یکی از بردهای بزرگ شهرداری مشهد عملکرد قطارشهری است/ فاصله‌ای بین قطارشهری و رسانه شهرداری وجود ندارد

   در حال حاضر با وجود تغییرات در مدیریت شهری، قطارشهری توانسته شاکله خود را حفظ کند که نقطه عطف آن رسانه و پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری است.
   یکی از بردهای بزرگ شهرداری مشهد عملکرد قطارشهری است/ فاصله‌ای بین قطارشهری و رسانه شهرداری وجود ندارد

   مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد گفت: یکی از بردهای بزرگ شهرداری مشهد عملکرد قطارشهری است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، کیانوش کیامرز با حضور در اداره رسانه شهرداری مشهد به مناسبت روز خبرنگار بیان کرد: خوشبختانه اداره رسانه و خبرگزاری شهرداری مشهد فوق‌العاده همراه شرکت قطارشهری مشهد است و فاصله‌ای بین قطارشهری و رسانه شهرداری وجود ندارد.
   وی افزود: اعتقاد داریم اگر کمک رسانه شهرداری نبود امروز قطارشهری مشهد در رتبه یک طی چهارسال گذشته قرار نداشت؛ خوشبختانه در حال حاضر تمام مجموعه شهرداری، دولت، استانداری و آستان قدس قطارشهری را حمایت کرده است
   مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد تصریح کرد: در حال حاضر با وجود تغییرات در مدیریت شهری، قطارشهری توانسته شاکله خود را حفظ کند که نقطه عطف آن رسانه و پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری است.
   کیامرز با بیان اینکه یکی از بردهای بزرگ شهرداری مشهد عملکرد قطارشهری است، گفت: در سال گذشته و سال جاری رتبه اول و نمره اول شهرداری‌های کشور به شهرداری مشهد داده شده که این مهم نیز به دلیل اقدامات انجام شده در قطارشهری است؛ امیدواریم بتوانیم دستاوردهای بیشتری را در آینده برای شهرداری بیاوریم.
   فرزانه نثاری

   تعداد بازدید: 305
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .