•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 202
   کد: 156490
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد خبر داد:

   نصب و راه‌اندازی سیستم تلفن بر بستر شبکه VOIP در شهرداری مشهد

   در این سرویس از فنآوری دیجیتال استفاده شده که در نهایت کارمندان و پرسنل مجموعه را قادر می‌سازد، با یکدیگر در بستر شبکه LAN بدون نیاز به خطوط تلفن ارتباط تلفنی داشته باشند.
   نصب و راه‌اندازی سیستم تلفن بر بستر شبکه VOIP در شهرداری مشهد

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از نصب و راه‌اندازی سرویس تلفنی مبتنی بر شبکه VOIP در منطقه 2 مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدجواد رجاییان گفت: با نصب و راه‌اندازی این امکان انجام مکالمه تلفنی از طریق اینترنت و شبکه‌های کامپیوتری فراهم می‌شود.
   وی افزود: در این سرویس از فنآوری دیجیتال استفاده شده که در نهایت کارمندان و پرسنل مجموعه را قادر می‌سازد، با یکدیگر در بستر شبکه LAN بدون نیاز به خطوط تلفن ارتباط تلفنی داشته باشند.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد اظهار داشت: براساس سیستم مذکور، برای هر یک از پرسنل کد چهار رقمی اختصاص یافته که به وسیله آن از هرکدام از ساختمان‌های دارای شبکه VOIP امکان برقراری تماس میسر می‌باشد؛ همچنین با اضافه کردن کد 3129 به ابتدای داخلی تعیین شده امکان ارتباط از خارج از سازمان نیز امکانپذیر است.
   رجاییان در ادامه به برخی از مهم‌ترین مزیت‌های سیستم اشاره کرد و اظهار داشت: اتصال کاربر به سیستم VOIP از طریق شبکه، ارتباط تلفنی رایگان بدون نیاز به شماره‌گیری، عدم نیاز به کابل‌کشی برای افراد، در اختیار گذاشتن محیطی تحت شبکه توسط این سیستم، امکان برقراری مکالمه میان تعداد زیادی از افراد بدون محدودیت مکانی، امکان برقراری مکالمه تصویری و همچنین استفاده از تلفن‌های تحت شبکه مجهز به دوربین و یا حتی نوت بوک و Webcam و استفاده از فکس جزء مهم‌ترین قابلیت‌های استفاده از این سیستم است.
   گفتنی است توسعه این شبکه تاکنون به 3500 نفر کاربر در شهرداری رسیده است.

   تعداد بازدید: 202
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .