•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 222
   کد: 156521
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۱۷

   نقش مطالبه‌گری رسانه در تبیین حقوق شهروندی

   ما معتقدیم که خبرنگاران و روزنامه‌ها چشم بینای مردم هستند پس این چشم بینا را دریابیم. واقع‌بینی، واقع‌گرایی و واقع‌نگاری، شاخص‌های برتری و تعهد یک رسانه قلمداد می شود.
   نقش مطالبه‌گری رسانه در تبیین حقوق شهروندی

   خبرنگاران لحظات نابود شدنی و زوال یافتنی را تثبیت و ابدی می‌کنند. مقام معظم رهبری(مدظله العالی)
   ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان عرصه خبرنگاری به ویژه شهید محمود صارمی، خبرنگار جمهوری اسلامی ایران که به دست طالبان جاودانه شد، این روز را به تمامی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران زحمت کش و پرتلاش کشور به ویژه خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرداری مشهد مقدس و روزنامه وزین شهرآرا که با عشقِ خدمت به انقلاب اسلامی و مردم، برای ارتقاء فرهنگ و انعکاس اخبار و رویدادها تلاش می‌کنند تبریک عرض نموده و توفیقات روز افزون خبرنگاران متعهد را از درگاه خداوند یکتا خواهانیم.
   خداوند قادر متعال چه زیبا به قلم که مظهر آفرینش و ودیعه‌ی گران‌بهای الهی است، سوگند یاد می‌کند و آن را می‌ستاید، چرا که خود نیز آفریدگاری بی همتا است و ارزش مرکّبش همسنگ و یا بالاتر از خون شهیدان دانسته شده، زیرا قلم متعهّد، مشعل فروزان علم و بیداری جامعه از جهل و نادانی است و راه رشد و تعالی انسان را به او نشان می‌دهد.
   ما معتقدیم که خبرنگاران و روزنامه‌ها چشم بینای مردم هستند پس این چشم بینا را دریابیم. واقع‌بینی، واقع‌گرایی و واقع‌نگاری، شاخص‌های برتری و تعهد یک رسانه قلمداد می شود.
   پیگیری و تحقق حقوق شهروندی نیازمند حمایت نظارت عمومی و تلاش رسانه‌ها در شناسایی، نقد و تحلیل زمینه‌های نقض حقوق شهروندی و صیانت از فضای رسانه‌ای کشور است.
   روز خبرنگار، در حقیقت یادآور اراده عظیم مردان و زنانی است که برای بازگویی حقایق، پرچم مقدس اطلاع‌رسانی را بر دوش گرفته و چراغ راه جامعه خویش گشته‌اند.
   در پایان توفیق همگان را در خدمت به اسلام و مسلمین و نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت ا... العظمی خامنه‌ای (مد ظله العالی) از خداوند متعال مسئلت می‌نماییم.
   ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی شهرداری مشهد مقدس

   تعداد بازدید: 222
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .