•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 137
   کد: 156548
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۱۸
   مدیر پژوهش و مطالعات راهبردی شهرداری مشهد بیان کرد:

   مشهد محور تبادل پژوهش‌های حوزه شهری در کشور

   این اطلاعات قابل استفاده برای متخصصان حوزه شهری است. در صورت بهره‌مندی از این تحقیقات، نه تنها بسیاری از هزینه ها کاهش می‌یابد که شاهد از بین رفتن موازی کاری ها در این زمینه هستیم.
   مشهد محور تبادل پژوهش‌های حوزه شهری در کشور

   مدیر پژوهش و مطالعات راهبردی شهرداری مشهد گفت: مشهد به محور تبادل پژوهش‌های حوزه شهری در کشور مبدل شده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، محمد مهدی کریمی با بیان این مطلب، افزود: شهرداری‌ها همه ساله بودجه هایی را برای پژوهش و تحقیقات در حوزه کلانشهرها اختصاص می‌دهند که بسیاری از این پژوهش ها قابل استفاده برای سایر کلانشهرها و شهرهای کشور است.
   وی با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه‌ای در زمینه مبادله این تحقیقات، بیان کرد: براساس تفاهم نامه بین شهرهای مشهد، اصفهان و تهران، اطلاعات یاد شده در اختیار قرار دارد و در سامانه‎ای تجمیع شده و مشهد را به محور تبادل پژوهش‌های حوزه شهری در کشور مبدل کرده است.
   مدیر پژوهش و مطالعات راهبردی شهرداری مشهد ادامه داد: این اطلاعات قابل استفاده برای متخصصان حوزه شهری است. در صورت بهره‌مندی از این تحقیقات، نه تنها بسیاری از هزینه ها کاهش می‌یابد که شاهد از بین رفتن موازی کاری ها در این زمینه هستیم.
   کریمی با تاکید بر اینکه این سامانه قابل دسترسی برای عموم است، گفت: علاقه مندان ( متخصصین و پژوهشگران حوزه مدیریت شهری ) برای دسترسی به سامانه می توانند از طریق تماس و یا مراجعه به مدیریت پژوهش و مطالعات راهبردی کدکاربری و پسورد مور نیاز را دریافت کنند.
   گفتنی است، مرجع پژوهش ها و مطالعات حوزه شهری کلانشهرها به آدرس http://sabad.mashhad.ir مراجعه نمایند.
   نجمه کیشی

   تعداد بازدید: 137
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .