•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 126
   کد: 156560
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۱۸
   به همت اداره خدمات شهری صورت گرفت؛

   جمع‌آوری بیش از 3400 تن خاک و نخاله و سرشاخه از سطح منطقه یک

   وجود خاک و نخاله‌های ساختمانی علاوه بر اینکه بر زیبایی سیما و منظر شهری تاثیر منفی می‌گذارد باعث به وجود آمدن مشکلات بهداشتی می‌گردد.
   جمع‌آوری بیش از 3400 تن خاک و نخاله و سرشاخه از سطح منطقه یک

   شهردار منطقه یک مشهد از جمع آوری بیش از 3400 تن خاک و نخاله در 4ماهه ابتدایی سال جاری خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری، دپوی خاک توسط برخی مردم را از معضلات مدیریت شهری عنوان و بیان کرد: امید است با رعایت شهروندان در جمع‌آوری و انتقال نخاله‌های ساختمانی، از انباشته شدن خاک در سطح منطقه جلوگیری شود.
   وی ادامه داد: خاک و نخاله‌های ساختمانی یکی از انواع پسماندهای شهری است که موجب به وجود آمدن معضلات زیادی ازجمله آلودگی‌های زیست محیطی، بدمنظرگی فضای شهری، مرگ و میر افراد در اثر برخورد اتومبیل‌ها با نخاله‌های موجود درمعابر بویژه در تاریکی شب می‌شود.
   شهردار منطقه یک مشهد با اشاره به خطرات پسماندهای ساختمانی، گفت: وجود خاک و نخاله‌های ساختمانی علاوه بر اینکه بر زیبایی سیما و منظر شهری تاثیر منفی می‌گذارد باعث به وجود آمدن مشکلات بهداشتی می‌گردد.
   اصغری برخورد با متخلفان را مهم ارزیابی و اظهار کرد: انتظار می‌رود شهروندان قبل از آغاز عملیات ساختمانی به شهرداری منطقه مراجعه و نسبت به دریافت مجوز محل پسماند اقدام کنند.
   وی با اشاره به جمع‌آوری بیش از 3400 تن خاک و نخاله و سرشاخه، افزود: ساماندهی وضعیت خیابان‌ها و معابر شهری، جلوگیری از تجمع جوندگان و حشرات موذی و پیشگیری از ابتلای شهروندان به انواع بیماری‌ها از جمله اهداف اجرای طرح جمع‌آوری خاک و نخاله بوده است.

   تعداد بازدید: 126
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .