•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 184
   کد: 157090
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷
   در راستای اجرای طرح بازار سوغات ایرانی اجرایی می‌شود؛

   اجرای هفته‌های فرهنگی ـ گردشگری شهرهای قم و شیراز در مشهد

   بر این اساس، در دهه اول شهریورماه، هفته فرهنگی ـ گردشگری قم در بوستان کوهسنگی برگزار می‌شود؛ همچنین زمان برگزاری هفته فرهنگی ـ گردشگری شیراز نیز بعد از مذاکرات انجام شده، اعلام خواهد شد.
   اجرای هفته‌های فرهنگی ـ گردشگری شهرهای قم و شیراز در مشهد

   مشهد میزبان هفته‌های فرهنگی ـ گردشگری شهرهای قم و شیراز می‌شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، با هدف معرفی ظرفیت‌های گردشگری، صنایع دستی، سوغات، آئین‌ها، بوم‌گردی و ... مشهد میزبان هفته‌های فرهنگی ـ گردشگری شهرهای قم و شیراز در راستای اجرای طرح بازار سوغات ایرانی می‌شود.
   بر این اساس، در دهه اول شهریورماه، هفته فرهنگی ـ گردشگری قم در بوستان کوهسنگی برگزار می‌شود؛ همچنین زمان برگزاری هفته فرهنگی ـ گردشگری شیراز نیز بعد از مذاکرات انجام شده، اعلام خواهد شد. ضمن اینکه فاز اول برگزاری این هفته‌ها را دو شهر قم و شیراز می باشد.
   مشهد، پایتخت معنوی ایران است و این ظرفیت وجود دارد تا هفته‌های فرهنگی سایر شهرها نیز در مشهد برگزار شود. از اینرو یکی از برنامه‌های جذاب این هفته‌ها، آشنایی مردم با آداب و رسوم، ظرفیت‌های گردشگری سایر شهرها، صنایع دستی و ... است .
   در کنار زائران و گردشگران، مردم مشهد نیز فرصت مناسبی را برای دسترسی به سوغات و محصولات سایر شهرها پیدا می‌کنند که این امر به بهبود و رونق بازار اقتصادی مشاغل مختلف کمک می‌کند.
   گفتنی است؛ عرصه میدان شهدا فضای مناسبی برای برگزاری هفته‌های فرهنگی است و در برنامه‌های آینده از ظرفیت میدان شهدا برای اجرای هفته‌های فرهنگی استفاده خواهد شد.
   نجمه‌ کیشی 

   تعداد بازدید: 184
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .