•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 413
   کد: 157804
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
   در نخستین استارت آپ ویکند گردشگری خراسان رضوی رقم خورد؛

   کسب ایده برتر نخستین استارت‌آپ ویکند گردشگری توسط تیم معاونت گردشگری و زیارت شهرداری مشهد

   توانمندسازی سرمایه‌های انسانی و حمایت مدیران از ایده‌هایی که در حوزه گردشگری جایگاه خاصی دارند، می‌تواند به ارائه مدل‌های مطلوب‌ کمک شایانی کند.
   کسب ایده برتر نخستین استارت‌آپ ویکند گردشگری توسط تیم معاونت گردشگری و زیارت شهرداری مشهد

   در نخستین استارت آپ ویکند گردشگری خراسان رضوی، ایده تیم کارشناسان معاونت گردشگری و زیارت سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری به عنوان ایده برتر انتخاب شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، از بین ۴۵ ایده‌ای که در این استارت ‌آپ مطرح شد، ۱۱ ایده توسط شرکت‌کننده‌ها انتخاب شد. دو ایده متعلق به کارشناسان معاونت گردشگری و زیارت شهرداری بود که پس از انتخاب صاحبان ایده شروع به عضوگیری کردند و تیم‌های ۸ تا ۱۱ نفره تشکیل شد.
   پس از سه روز برگزاری این کارگاه‌های آموزشی و همکاری و کار تیمی، خروجی این تیم‌ها از ایده به مدل کسب و کار تبدیل و توسط تیم داوری بررسی شد و در نهایت با رای هیات داوران، ایده " در جستجوی راز" تیم کارشناسان معاونت گردشگری به‌عنوان ایده برتر انتخاب شد. بر این اساس، مهرداد قراولی، فرزانه خوشه بست، احمد حاجی آبادی، ملیحه عطاریانی و امیررضا آشنا به عنوان نفرات برتر انتخاب شدند.
   گفتنی است، توانمندسازی سرمایه‌های انسانی و حمایت مدیران از ایده‌هایی که در حوزه گردشگری جایگاه خاصی دارند، می‌تواند به ارائه مدل‌های مطلوب‌ کمک شایانی کند.
   در پایان این مراسم، دو سرمایه‌گذار آگادگی خود را برای حمایت از ایده برتر که متعلق به معاونت گردشگری و زیارت است، اعلام کرد.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 413
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .