•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 545
   کد: 158189
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷
   شهردار مشهد مقدس در مراسم بهره‌برداری از گود کشتی با چوخه شهید بابانظر:

   گود کشتی بابانظر را در شان کشتی با چوخه خراسان رضوی ساماندهی می‌کنیم

   با حمایت شورای شهرو در راستای رفاه تماشگران کشتی با چوخه هزینه احداث سکو برای استفاده تماشاگران را در گود کشتی با چوخه شهید بابا نظر تامین و از شهردار منطقه می‌خواهم که تا عید نوروز این کار اجرایی شود.
   گود کشتی بابا نظر را در شان کشتی با چوخه خراسان رضوی ساماندهی می‌کنیم

   شهردار مشهد مقدس از ساماندهی گود کشتی با چوخه شهید بابانظر در شان کشتی با چوخه خراسان رضوی خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، تقی‌زاده خامسی در مراسم بهره‌برداری از گود کشتی با چوخه شهید بابانظر که با حضور شیران خراسانی، نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی، رییس و اعضای شورای شهر مشهد، مدیرکل ورزش و جوانان و همزمان با اولین دوره مسابقات کشتی با چوخه یادواره سرداران شهید محله طلاب برگزار شد، گفت: بارها اعلام کرده‌ام که لازمه شهر هوشمند، شهروندان سالم است لذا حمایت از حوزه ورزش در راستای سلامت شهروندان مورد توجه قرار گرفته است.
   وی افزود: دوستداران کشتی با چوخه و اهالی منطقه طلاب مشهد، از ابتدای آغاز به کار شواری پنجم و مدیریت شهری خواستار احیای گود کشتی با چوخه این منطقه که در دهه 40 محلی برای زورآزمایی پهلوانان مشهدی بود، شدند که این درخواست آنها کمتر از یکسال محقق شد و اکنون شاهد بهره‌برداری از این گود و برگزاری مسابقات کشتی با چوخه بودیم.
   شهردار مشهد مقدس ادامه داد: با حمایت شورای شهرو در راستای رفاه تماشگران کشتی با چوخه هزینه احداث سکو برای استفاده تماشاگران را در گود کشتی با چوخه شهید بابا نظر تامین و از شهردار منطقه می‌خواهم که تا عید نوروز این کار اجرایی شود.
   لازم به ذکر است گود کشتی با چوخه منطقه طلاب با نام شهید بابانظر در زمینی به مساحت 2000 مترمربع در کمتر از یکسال اجرا و همزمان با برگزاری اولین دوره مسابقات کشتی با چوخه یادواره سرداران شهید محله طلاب به بهره‌برداری رسید.
   مجید خبیری

   تعداد بازدید: 545
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .