•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 340
   کد: 158210
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷
   مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد:

   تعداد زیادی از اماکن و مراکز عمومی در مشهد تاییدیه ایمنی دریافت کرده‌اند

   البته با توجه به وجود بیش از 300 مرکز تجاری در مشهد، مراکزی وجود دارند که تاییدیه ایمنی دریافت نکرده‌اند لذا پیگیر هستیم آنها نیز تاییدیه ایمنی را دریافت کنند.
   تعداد زیادی از اماکن و مراکز عمومی در مشهد تاییدیه ایمنی دریافت کرده‌اند

   مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد با تکذیب این خبر که تنها 10 مرکز تجاری در مشهد تاییدیه ایمنی گرفته‌اند، گفت: در مشهد بیش از 300 مرکز تجاری وجود دارد که تعداد زیادی از آنها تاییدیه ایمنی دریافت کرده‌اند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، آتشپاد حسن جعفری در برنامه زنده رادیویی " پرس و جو" که صبح امروز از صدای خراسان رضوی پخش شد، افزود: طی سال‌های اخیر تعداد زیادی از اماکن و مراکز عمومی در شهر مشهد با رعایت تمامی موارد ایمنی مورد نظر سازمان آتش‌نشانی، تاییدیه ایمنی دریافت کرده‌اند.
   وی اضافه کرد: البته با توجه به وجود بیش از 300 مرکز تجاری در مشهد، مراکزی وجود دارند که تاییدیه ایمنی دریافت نکرده‌اند لذا پیگیر هستیم آنها نیز تاییدیه ایمنی را دریافت کنند.
   جعفری با بیان اینکه بیش از 17 سال است که سازمان آتش‌نشانی طبق قانون هنگام ساخت و ساز بر آن نظارت و ساختمان‌ها هنگام دریافت پایانکار از آتش‌نشانی تاییدیه ایمنی دریافت می‌کنند، اظهار کرد: اما بسیاری از مراکز تجاری و ساختمان‌ها قدیمی هستند که با همکاری دستگاه قضایی و مدیران مناطق شهرداری مشهد بسیاری از این مراکز تجاری شناسایی و بازرسی شده‌اند و به آنها اخطار داده شده است تا موارد ایمنی را رعایت کنند که این مراکز نیز به دنبال آن هستند تا نقص‌های موجود در ساختمان‌ها را رفع کنند.

   مجید خبیری

   تعداد بازدید: 340
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .