•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 796
   کد: 158749
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
   مدیر کل طرح‌ها و مطالعات فنی و شهری شهرداری مشهد خبر داد:

   برگزاری مسابقه طراحی پل هوایی عابر پیاده میدان بیت‌المقدس

   تامین ایمنی و آسایش و رفاه شهروندان، بهره‌گیری از مفاهیم و ارزش‌های هنر ایرانی، ارتقاء کیفیت فضاهای شهری و افزایش حس رضایتمندی شهروندان، خلق سازه‌های مورد نیاز با توجه به سابقه تاریخی شهر و دستیابی به الگوهای بهینه از نظر فنی و اقتصادی و اجرائی از جمله اهداف و رویکردهای این فراخوان و طرح می‌باشد.
   برگزاری مسابقه طراحی پل هوایی عابر پیاده میدان بیت‌المقدس

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سیدعلی حسین پور با اعلام این خبر افزود: اداره کل طرح‌ها و مطالعات فنی و شهری با همکاری سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد در نظر دارد طراحی پل هوایی عابر پیاده میدان بیت‌المقدس را به اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط واگذار نماید.
   وی افزود: تامین ایمنی و آسایش و رفاه شهروندان، بهره‌گیری از مفاهیم و ارزش‌های هنر ایرانی، ارتقاء کیفیت فضاهای شهری و افزایش حس رضایتمندی شهروندان، خلق سازه‌های مورد نیاز با توجه به سابقه تاریخی شهر و دستیابی به الگوهای بهینه از نظر فنی و اقتصادی و اجرائی از جمله اهداف و رویکردهای این فراخوان و طرح می‌باشد.
   حسین‌پور اذعان داشت: لذا از کلیه متقاضیان دارای صلاحیت و تخصص در زمینه طراحی و معماری دعوت به عمل می‌آید حداکثر ظرف مدت ده روز از تاریخ انتشار آگهی فراخوان یعنی تا 31 شهریورماه جاری، مدارک طرح به همراه رزومه و سوابق فعالیت خود را طبق فرمت درخواستی به آدرس مشهد، میدان شهدا ، ساختمان شمس، طبقه دوم ، واحد9 ، دفتر طرح‌های موضعی و ویژه اداره کل طرح‌ها و مطالعات فنی و شهری شهرداری مشهد ارسال نمایند.
   وی در مدارک مورد نیاز شرکت در این فراخوان نیز گفت: بیان گرافیکی و نوشتاری از کانسپت طرح، پلان 1:100، مقاطع طولی و عرضی، پرسپیکتیوهای مورد نیاز از تمامی جهات ( دید از خیابان، پرنده و دیدهای انسانی از روی پل به نحوی که تصویر مناسبی از پل و کانسپت طرح به مخاطب ارائه کند، جزئیات معرفی ایده فاز 1 و ارائه نمای شب و نورپردازی پروژه از جمله مدارک مورد نیاز برای ارسال می‌باشد.
   مدیر کل طرح‌ها و مطالعات فنی و شهری شهرداری مشهد اضافه کرد: دکتر استادی، دکتر باقر زاده، دکتر دادپور، مهندس اسماعیلی و مهندس وحیدیان، هیات داوران این مسابقه را تشکیل می‌دهند.
   حسین پور تاکید کرد: با عنایت به اینکه در گام اول نسبت به شناسایی علاقه‌مندان و طراحان اقدام می‌گردد لذا افراد متقاضی می‌بایست رزومه شخصی خود را در قالب فرم پیوست(فرم الف) به همراه مدارک و مستندات درخواستی در آگهی منتشر شده در سایت اداره کل طرح‌ها و مطالعات فنی و شهری شهرداری مشهد، تا تاریخ 31 شهریور ماه جاری به آدرس ایمیل yavari-m@mashhad.ir ارسال نمایند.
   وی در مورد جوایز این مسابقه نیز گفت: با طرح منتخب اول انعقاد قرارداد خواهد شد و همچنین به طرح منتخب دوم یک سکه تمام بهار آزادی و طرح منتخب سوم نیز نیم سکه بهار آزادی اعطا خواهد شد.
   لازم به ذکر است علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 31291450-051 اداره کل طرح‌ها و مطالعات فنی و شهری( مهندس یاوری) تماس و یا به آدرس مشهد، میدان شهدا، ساختمان شمس، طبقه دوم، واحد 9 مراجعه نمایند.
   احمد پورمفردی
    

   تعداد بازدید: 796
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .