•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 348
   کد: 158778
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
   معاون عملیات سازمان آتش نشانی شهرداری مشهد مقدس اعلام کرد؛

   آمادگی 49 ایستگاه آتش نشانی مشهد برای تامین ایمنی عزاداران حسینی

   در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی نیز علاوه بر این اقدامات خودروها و موتورهای عملیاتی در ورودیهای حرم مطهر رضوی در پنج مسیر مستقر هستند و 20 آتش‌نشان برای حفظ ایمنی عزاداران در رواق‌های حرم منور حضور دارند.
   آمادگی 49 ایستگاه آتش نشانی مشهد برای تامین ایمنی عزاداران حسینی

   معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت: آتش نشانان این سازمان در قالب 49 ایستگاه فعال در سطح کلانشهر مشهد به منظور پوشش ایمنی آیینهای ماه محرم به حالت آماده باش درآمده‌اند.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس، به نقل از ایرنا، آتشپاد دوم مهدی رضایی افزود: با توجه به فرارسیدن ایام محرم و برگزاری مراسم عزاداری در تکایا، حسینیه‌ها و هسته مرکزی شهر مشهد 25 خودرو عملیاتی برای تامین ایمنی مردم در محل‌های برگزاری مراسم از ابتدای محرم تا پایان مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی مستقر هستند.
   وی گفت: همچنین در این مدت تمام نیروهای سازمان آتش نشانی مشهد در حالت آماده باش هستند و سرکشی توسط گشت‌های موتوری نیز به صورت مستمر انجام می‌شود.
   معاون سازمان آتش نشانی مشهد افزود: در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی نیز علاوه بر این اقدامات خودروها و موتورهای عملیاتی در ورودیهای حرم مطهر رضوی در پنج مسیر مستقر هستند و 20 آتش‌نشان برای حفظ ایمنی عزاداران در رواق‌های حرم منور حضور دارند.
   وی گفت: همه تمهیدات لازم برای تامین ایمنی عزاداران حسینی و پیشگیری از هرگونه حادثه احتمالی در سطح شهر مشهد اندیشیده شده است.
    

   تعداد بازدید: 348
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .