•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 443
   کد: 158924
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
   مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد اعلام کرد؛

   تعطیلی بازارها و فروشگاه‌‌های«شهرما» در عاشورای حسینی

   در همین راستا بازارهای سیار نیز شامل عصر بازارها واقع در بلوار امامت، هدایت و طلاب و شب بازارها واقع در خیابان طبرسی، دانش در روزهای چهارشنبه 28 شهریور ماه تا پنجشنبه 29 شهریورماه و تمامی روز بازارهای واقع در بوستان بسیج، بولوار سیدی و بولوار مجیدیه همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی تعطیل خواهند بود.
   تعطیلی بازارها و فروشگاه‌‌های«شهرما» در عاشورای حسینی

   مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد از تعطیلی تمامی فروشگاه‌ها و بازارهای تحت نظارت این سازمان همزمان با عاشورای حسینی خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس، بهروز کیانی در این خصوص گفت: تمامی فروشگاه‌ها و بازارهای تحت نظارت این سازمان همزمان با عاشورای حسینی تعطیل است.
   وی افزود: همچنین در همین راستا بازارهای سیار نیز شامل عصر بازارها واقع در بلوار امامت، هدایت و طلاب و شب بازارها واقع در خیابان طبرسی، دانش در روزهای چهارشنبه 28 شهریور ماه تا پنجشنبه 29 شهریورماه و تمامی روز بازارهای واقع در بوستان بسیج، بولوار سیدی و بولوار مجیدیه همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی تعطیل خواهند بود.
   لازم به ذکر است ،تمامی بازارها در روز تاسوعا نیز از ساعت 14 الی 23 فعال خواهند بود .
    

   تعداد بازدید: 443
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .