•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 494
   کد: 158964
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰
   مدیر کل دفتر برنامه، بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد خبر داد:

   میزان مطالبات شهرداری از دستگاه‌ها و بدهی شهرداری به دولت نهایی می‌شود / برگزاری دوره آموزشی تبیین آیین‌نامه اجرایی بند ه تبصره 5 قانون بودجه سال 97 کل کشور برای مدیران شهرداری

   در این جلسه مقرر شد تاییدیه نهایی بدهی دستگاه‌های اجرایی و همچنین بدهی شهرداری و موسسات تابعه به دولت و همچنین طلب پیمانکاران بابت اجرای طرح‌های تملک دارائی‌های سرمایه‌ای از محل بودجه عمومی دولت مشخص شود.
   میزان مطالبات شهرداری از دستگاه‌ها و بدهی شهرداری به دولت نهایی می‌شود / برگزاری دوره آموزشی تبیین آیین‌نامه اجرایی بند ه تبصره 5 قانون بودجه سال 97 کل کشور برای مدیران شهرداری

   مدیر کل دفتر برنامه، بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد از برگزاری دوره آموزشی تبیین آیین‌نامه اجرایی بند هـ تبصره 5 قانون بودجه سال 97 کل کشور( اسناد تسویه) ویژه مدیران ارشد شهرداری مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، " جمال حسن بارانی " در این جلسه که با حضور جمعی از مدیران ارشد شهرداری مشهد، مدیران عامل سازمان‌ها و شهرداران مناطق در محل هتل ثامن مشهد برگزار شد، اظهار داشت: در راستای اجرای بند ه تبصره 5 قانون بودجه سال 1397 کل کشور، موضوع تسویه بدهی‌های شهرداری با مطالبات از دستگاه‌های دولتی، جلسه‌ای در مورخ 22 مرداد ماه سال جاری با حوزه‌های مالی و پشتیبانی و اقتصادی در محل دفتر معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی برگزار گردید.
   وی ادامه داد: در این جلسه مقرر شد تاییدیه نهایی بدهی دستگاه‌های اجرایی و همچنین بدهی شهرداری و موسسات تابعه به دولت و همچنین طلب پیمانکاران بابت اجرای طرح‌های تملک دارائی‌های سرمایه‌ای از محل بودجه عمومی دولت مشخص شود.
   وی افزود: به منظور تبیین دستور‌العمل و پاسخگویی به سوالات معاونین مالی مناطق، سازمان‌ها و موسسات تابعه شهرداری از نماینده خزانه استان دعوت به عمل آمد تا برای مدیران ارشد شهرداری دوره آموزشی را برگزار نماید.
   بارانی در خصوص مهمترین مباحث مطرح شده در این جلسه بیان کرد: تبیین آیین‌نامه اجرایی، نحوه تکمیل فرم‌های مربوط به آیین‌نامه و انجام فرآیند اوراق تسویه خزانه جزو مهمترین مباحث مطرح شده بود. همچنین در پایان این دوره آموزشی با طرح پرسش و پاسخ به سئوالات حاضرین پاسخ داده شد .
   گفتنی است این جلسه آموزشی با حضور 90 نفر از مدیران بودجه، مالی، درآمد و شهرداران مناطق و معاونین مالی سازمان‌ها و مناطق برگزار شد.
    احمد پورمفردی

   تعداد بازدید: 494
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .