•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 586
   کد: 159986
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۷/۱۵
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد مقدس خبر داد:

   آغاز فعالیت تاکسی اینترنتی "داکسی " در مشهد

   پس از بررسی‌های انجام شده، تاکسی اینترنتی "داکسی" مجوزهای مورد نیاز را دریافت و فعالیت خود را آغاز کرده است که امیدواریم با رعایت ضوابط و مقررات بخشی از سفرهای درون شهری شهروندان توسط این تاکسی اینترنتی انجام شود.
   آغاز فعالیت تاکسی اینترنتی "داکسی " در مشهد

   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد مقدس از آغاز فعالیت، تاکسی اینترنتی " داکسی" در شهر مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس ،سید مهدی علوی مقدم در برنامه رادیویی "شهرما" بیان کرد: براساس قوانین و مقررات و مصوبه شورای شهر مشهد جهت ساماندهی شرکت‌های حمل و نقل اینترنتی مصوبه‌ای را اخذ کرده ایم تا این اینکار در بستر قانونی انجام شود.
   وی افزود: شرکت حمل و نقل درون شهری "داکسی" نیز که در حوزه حمل و نقل اینترنتی فعالیت می‌کند چندی پیش برای فعالیت در این زمینه درخواست مجوز کرد.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد مقدس اضافه کرد: پس از بررسی‌های انجام شده، تاکسی اینترنتی "داکسی" مجوزهای مورد نیاز را دریافت و فعالیت خود را آغاز کرده است که امیدواریم با رعایت ضوابط و مقررات بخشی از سفرهای درون شهری شهروندان توسط این تاکسی اینترنتی انجام شود.
   وی در خصوص وضعیت سرویس‌های مدارس نیز اظهار کرد: با توجه به اینکه ثبت‌نام از شرکت‌ها و رانندگان سرویس مدارس امسال باید از طریق سامانه "سپند" انجام می‌شد و ابلاغ آن دیر اعلام شد، ثبت‌نام در این سامانه با تاخیر آغاز شد.
   علوی‌مقدم ادامه داد: سال تحصیلی جدید 8 هزار خودرو به 80 هزار دانش‌آموز در مناطق مختلف شهر مشهد در قالب سرویس مدارس، خدمات‌رسانی می‌کنند.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: تاکنون 2600 نفر از رانندگان در سامانه ثبت‌نام شده و مجوز و برچسب دریافت کرده‌اند و ظرف دو هفته آینده سایر رانندگان نیز در سامانه ثبت‌نام و تایید خواهند شد.
   وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش نیز در حال ثبت دانش‌آموزان در این سامانه است، افزود: ما آمادگی داریم تا در صورت نیاز اختصاص سرویس مدارس به دانش‌آموز متقاضی مجوزهای لازم را صادر کنیم.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد مقدس اضافه کرد: به خانواده‌ها توصیه می‌کنیم که برای فرزندان خود از سرویس‌های دارای مجوز استفاده کنند و از رانندگان و خودروهای بدون مجوز و برچسب سرویس مدرسه که دارای اعتبار 97-98 هستند استفاده و مشخصات رانندگان سرویس را با کارت شناسایی و مجوز خودرو مطابقت دهند.
   علوی‌مقدم در خصوص بیمه تکمیلی تاکسیرانان نیز گفت: ثبت‌نام از تاکسیرانان انجام شده است و در حال پیگیری سایر اقدامات مورد نیاز هستیم و اگر اعتبارات در نظر گرفته شده برای بیمه تکمیلی تاکسیرانان اجازه دهد برای ثبت‌نام دوباره فراخوان خواهیم داد.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 586
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .