•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 156
   کد: 160227
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸

   اختصاص و هزینه‌کرد 259 میلیون ریال اعتبار برای افزایش نظم و انظباط ترافیکی در منطقه 12 مشهد

   با توجه به فرارسیدن مهرماه و اهمیت دو چندان خط کشی عرضی معابر خصوصا در محدوده مدارس و ارتقاء ایمنی، افزایش نظم و انظباط ترافیکی و امنیت عابران پیاده به ویژه دانش‌آموزان اقدام به خط کشی عرضی با رنگ سرد و دو جزئی در سطح معابر منطقه کرده‌ایم.
   اختصاص و هزینه‌کرد 259 میلیون ریال اعتبار برای افزایش نظم و انظباط ترافیکی در منطقه 12 مشهد

   شهردار منطقه 12 مشهد از اجرای 8 عدد سرعتکاه و 177مترمربع خط کشی معابر در نقاط مختلف این منطقه خبر داد
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی گفت: به منظور رفع نقاط حادثه‌خیز و آرام سازی جریان ترافیک در سطح معابر محدوده منفصله توس 8 عدد سرعتگیر و سرعتکاه آسفالتی طی هماهنگی‌های صورت گرفته با پلیس راه مشهد-چناران در این ناحیه اجرا شد.
   وی افزود: از طرفی با توجه به فرارسیدن مهرماه و اهمیت دو چندان خط کشی عرضی معابر خصوصا در محدوده مدارس و ارتقاء ایمنی، افزایش نظم و انظباط ترافیکی و امنیت عابران پیاده به ویژه دانش‌آموزان اقدام به خط کشی عرضی با رنگ سرد و دو جزئی در سطح معابر منطقه کرده‌ایم.
   محبی در پایان تصریح کرد: این پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر 259 میلیون ریال انجام پذیرفته است که به رفع نقاط حادثه خیز، آرام سازی جریان ترافیک، افزایش نظم و انظباط ترافیکی، ایمنی عابران پیاده در این منطقه کمک بزرگی خواهد کرد.
    

   تعداد بازدید: 156
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .