•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 591
   کد: 160250
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸
   معاون بازرگانی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد اعلام کرد؛

   توزیع گوشت گرم استرالیایی با قیمت مصوب در بازارهای شهرما/ امکان خرید کالا با کارت های شارژ شده ازسوی دولت در فروشگاه‌های شهرما

   قیمت هر کیلوگرم گوشت ران گوسفندی استرالیایی 38500 و سردست 36500 است که روز در میان بعدازظهر و عموما جمعه، یکشنبه، سه‌شنبه و پنجشنبه هر هفته در 29 فروشگاه شهرما توزیع می‌شود.
   توزیع گوشت گرم استرالیایی با قیمت مصوب در بازارهای شهرما/ امکان خرید کالا با کارت های شارژ شده ازسوی دولت در فروشگاه‌های شهرما

   معاون بازرگانی سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری مشهد از توزیع گوشت گرم استرالیایی در فروشگاه‌های" شهرما "شهرداری مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، رضوی در این خصوص افزود: در راستای ایجاد تعادل و تنظیم بازار، روزانه 4 تا 8 تن گوشت گرم استرالیایی با قیمت مصوب در 28 فروشگاه "شهرما" شهرداری مشهد در نقاط مختلف شهر توزیع می‌شود.
   وی اضافه کرد: قیمت هر کیلوگرم گوشت ران گوسفندی استرالیایی 38500 و سردست 36500 است که روز در میان بعدازظهر و عموما جمعه، یکشنبه، سه‌شنبه و پنجشنبه هر هفته در 29 فروشگاه شهرما توزیع می‌شود، البته با توجه به اینکه محموله گوشت‌ها از طریق هواپیما وارد مشهد می‌شود این نکته باید مد نظر شهروندان قرار گیرد که امکان تغییر در روزهای توزیع دور از انتظار نیست.
   معاون بازرگانی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد با بیان اینکه توزیع گوشت گرم استرالیایی با قیمت مصوب ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: از شهروندان تقاضا می‌شود که به تدریج به فروشگاه‌های شهرما مراجعه کرده تا با جلوگیری از ازدحام بتوانند گوشت مورد نیاز خود را خریداری کنند.
   رضوی افزود: درخواست ما از شهروندان این است که با توجه به اینکه توزیع گوشت گرم استرالیایی ادامه دار خواهد بود به اندازه نیاز گوشت خریداری کنند تا در توزیع گوشت روزانه دچار مشکل نشویم.
   وی با بیان اینکه خوشبختانه در تولید و توزیع ارزاق عمومی در کشور مشکلی وجود ندارد، اضافه کرد: مشکل زمانی ایجاد می‌شود که شهروندان با خرید بیشتر از نیاز ارزاق عمومی اقدام به انبار کردن خانگی این کالاها می‌کنند.
   امکان خرید کالا با کارت بانکی شارژ شده از سوی دولت برای محرومان (سبد خانوار)
   معاون بازرگانی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد به مشکلات توزیع سبد خانوار به شکل کالا در ادوار گذشته اشاره کرد و گفت: بر این اساس دولت تصمیم گرفته که برای کمک به اقشار آسیب‌پذیر جامعه به جای توزیع کالا کارت‌های بانکی که یارانه سرپرست خانوار در آن واریز می‌شود را شارژ کند.
   وی افزود: مبالغی که برای خرید کالا از سوی دولت به این کارت‌ها واریز می‌شود قابلیت برداشت ندارد و افرادی که شامل سبد کالا شده‌اند می‌توانند از فروشگاه‌های زنجیره‌ای از جمله 28 فروشگاه "شهرما" شهرداری مشهد کالاهای مورد نیاز خود را خریداری کنند.
   رضوی ادامه داد: شهروندان در انتخاب کالا محدودیتی ندارند و می‌توانند تا سقف واریز شده در کارت‌ها از فروشگاه خریداری کنند.
   معاون بازرگانی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد گفت: با توجه به اینکه وظیفه ما تنها خدمات‌رسانی مناسب به شهروندان است برابر با هماهنگی‌های انجام شده با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بستر لازم برای توزیع کالا در فروشگاه‌های شهرما آماده شده است تا افرادی که مشمول دریافت این کمک هزینه به عنوان سبد خانوار هستند، کالاهای مورد نیاز را بدون هیچ محدودیتی دریافت کنند.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 591
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   4 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .