•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 170
   کد: 160316
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹
   به همت مدیریت هسته گزینش؛

   کارگاه آموزشی "تحقیق" ویژه گزینش‌گران هسته گزینش شهرداری مشهد برگزار شد

   هدف از برگزاری این کارگاه، ارتقاء سطح دانش و بینش تخصصی و مهارتی کارگزاران گزینش بود.
   کارگاه آموزشی "تحقیق" ویژه گزینش‌گران هسته گزینش شهرداری مشهد برگزار شد

   کارگاه آموزشی "تحقیق" ویژه گزینش‌گران هسته گزینش شهرداری مشهد در تالار شورای اسلامی شهر واقع در شهرداری مرکز برگزار شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسین حسامی، مدیر هسته گزینش شهرداری مشهد مقدس با اعلام این خبر گفت: پیرو برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، کارگاه آموزشی با محوریت " مصادیق تحقیق و پاره‌ای از قوانین گزینش" در تالار قدیم شورای اسلامی شهر واقع در شهرداری مرکز برگزار شد.
   وی افزود: گزینش‌گران باید افراد متعد، متخصص، صالح و مسئولیت‌پذیر را برای بکارگیری در دستگاه‌های اجرایی در درون جامعه انتخاب کنند لذا این دوره با حضور گزینش‌گران هسته گزینش شهرداری مشهد در نهم مهرماه سال جاری برگزار شد.
   حسامی افزود: هدف از برگزاری این کارگاه، ارتقاء سطح دانش و بینش تخصصی و مهارتی کارگزاران گزینش بود.
   چنارانی، رئیس اداره تحقیق و بررسی مدیریت هسته گزینش شهرداری مشهد مقدس در این کارگاه بیان کرد: با توجه به اینکه تحقیق مبنای فرایند گزینش است و در امر گزینش، تحقیقی معتبر است که محقق مجرب؛ توانایی آنرا داشته باشد تا بتواند اظهارات منابع موثق را بر پایه مصادیق مستدل و مورد تأیید اخذ نماید.
   وی اذعان داشت: از طرفی کیفیت یک تحقیق به مصادیقی که محقق برای هر یک از محورهای تحقیق بیان می‌کند بستگی دارد به همین منظور احساس می‌شد که باید کارگروهی با عنوان مصادیق تحقیق برگزار گردد و از سویی آشنایی با قوانین تحقیق نیز امری ضروری برای یک محقق است.
   لازم به ذکر است در این کارگاه آموزشی یک روزه که محققان تمام وقت و پاره‌ وقت شهرداری مشهد حضور داشتند، برخی مطالب ضروری و مبتلابه گزینشگران در حوزه مسایل اجتماعی ارائه و تدریس شد. در بخش پایانی این جلسه نیز جمع‌بندی موضوعات توسط رئیس کارگروه تحقیق صورت گرفت و در ادامه، محققین حاضر در کارگاه، به طرح نظرات و سئوالات خود در امور گزینش پرداختند.
    

   تعداد بازدید: 170
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .