•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 168
   کد: 160352
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹
   استاندار خراسان رضوی در حاشیه بازدید از اولین تصفیه خانه هوشمند محلی در منطقه سیدی:

   شورا و شهرداری مشهد توجه زیادی به بهسازی فضای شهری برای زندگی بهتر مردم داشته اند/ امیدواریم مشکل بولوار نماز بزودی حل شود

   با توجه به اقدامات خوبی که در پارک طرق در حال انجام است این فضا ظرفیت خوبی برای شهر مشهد ایجاد کرده و منجر به افزایش ضریب ماندگاری زائر و گردشگر خواهد شد.
   شورا و شهرداری مشهد توجه زیادی به بهسازی فضای شهری برای زندگی بهتر مردم داشته اند/ امیدواریم مشکل بولوار نماز بزودی حل شود

   استاندار خراسان رضوی در حاشیه بازدید از اولین تصفیه خانه هوشمند محلی که با مشارکت شهرداری مشهد و بخش خصوصی در منطقه سیدی در حال احداث است، گفت: شورا و شهرداری مشهد توجه زیادی به بهسازی فضای شهری برای زندگی بهتر مردم داشته اند.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس، علیرضا رشیدیان در حاشیه این بازدید که با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندار خراسان رضوی، شهردار و رئیس شورای شهر مشهد انجام شد، افزود: مدیریت شهری مشهد برای توسعه فضای سبز و تامین آب مورد نیاز جهت آبیاری این فضاها به سمت ایجاد تصفیه خانه های محلی واستفاده از پساب فاضلاب حرکت کرده و در این مسیر اقدامات بسیار خوبی انجام داده اند.
   وی به پروژه گردشگری مشارکتی شهرداری مشهد و بخش خصوصی در پارک طرق نیز اشاره و اظهار کرد: خوشبختانه در این منطقه نیز کار بزرگی در حال انجام است که بدون شک به عنوان مجموعه‌ای خاطره انگیز برای آیندگان به یادگار خواهد ماند.
   استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: با توجه به اقدامات خوبی که در پارک طرق در حال انجام است این فضا، ظرفیت خوبی برای شهر مشهد ایجاد کرده و منجر به افزایش ضریب ماندگاری زائر و گردشگر خواهد شد.
   رشیدیان در خصوص مشکلات پیش آمده در بازگشایی بولوار نماز که توسط شهرداری مشهد آماده بهره برداری شده اما ارتش بنا بدلایلی اقدام به مسدود کردن آن کرده است، گفت: در این خصوص با فرماندهی ارتش سرلشکر موسوی مذاکراتی داشته ایم که امیدواریم با دستور وی به سرعت مشکل بولوار نماز حل شود.
   وی افزود: در راستای برطرف شدن مشکلات پروژه کمربند جنوبی مشهد نیز پیگیری هایی داشته ایم که امیدواریم به نتیجه برسد.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 168
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .