•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 86
   کد: 160572
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
   طی 6 ماهه نخست امسال صورت گرفت؛

   برگزاری 50 جلسه شورای اجتماعی محلات در منطقه یک

   برگزاری کارگاه‌های مشاوره خانواده، ازدواج و کودک، برگزاری مسابقات کتابخوانی، راه اندازی کتابخانه در مساجد و بوستان‌ها و برگزاری جشن‌های مناسبتی از جمله مصوبات اجرایی این جلسات بوده است.
   برگزاری 50 جلسه شورای اجتماعی محلات در منطقه یک

   شهردار منطقه یک مشهد از برگزاری 50 جلسه شورای اجتماعی محلات طی 6ماهه نخست سال جاری خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری با بیان این مطلب که شورای اجتماعی محلات باعث ارتقاء تعامل بین شهروندان و مسئولین شده است، گفت: این شوراها که عامل مهمی برای همبستگی و وفاق عمومی محسوب می‌شوند باید مورد توجه ویژه آحاد مردم، نخبگان، جوانان و... قرار بگیرند.
   وی این شوراها را راهی آسان برای بهره‌گیری از فرصت‌های اجتماعی محله دانست و افزود: شورای اجتماعی محلات خود باوری و روحیه تعاون در مردم را تقویت و انسجام اجتماعی را به وجود می‌آورد.
   اصغری شناسایی و بهره‌گیری هدفمند از فرصت‌های اجتماعی محلات و نهادینه‌سازی نظارت همگانی در نحوه ارائه خدمات به شهروندان را به عنوان یک اصل دینی و اسلامی عنوان و تصریح کرد: افزایش مشارکت اجتماعی، تقویت محله محوری، ارتقاء مدیریت مشارکتی و مشورتی، افزایش سطح رضایتمندی شهروندان، ایجاد حس تعلق جوانان، ساکنان و شهروندان به محل زندگی از نتایج ایجاد و تشکیل شورای اجتماعی محلات است.
   وی به تعداد جلسات برگزار شده در شوراهای اجتماعی محلات منطقه یک اشاره و اظهار کرد: طی 6 ماهه نخست امسال در 11 محله سطح منطقه، 50 جلسه و یک نشست فصلی با حضور حداکثری اعضا برگزار گردیده است.
   شهردار منطقه یک مشهد، ضمن برشمردن مهمترین مصوبات اجرا شده شوراهای اجتماعی محلات منطقه، تصریح کرد: برگزاری کارگاه‌های مشاوره خانواده، ازدواج و کودک، برگزاری مسابقات کتابخوانی، راه اندازی کتابخانه در مساجد و بوستان‌ها و برگزاری جشن‌های مناسبتی از جمله مصوبات اجرایی این جلسات بوده است.
   اصغری برپایی نمایشگاه تخته شاسی با موضوع آسیب‌های اجتماعی و اعتیاد در مدارس و مساجد را یکی از مصوبات دیگر این جلسات دانست که در روزهای آینده اجرایی خواهد شد.
    

   تعداد بازدید: 86
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .