•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 312
   کد: 161248
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۰۳
   معاون نرم‌افزار سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد عنوان کرد:

   مشارکت خوب شهروندان مشهدی در استفاده از سامانه‌ الکترونیکی آبیاری درختان

   در این فرآیند پس از ثبت درخواست شهروند و بازدیدهای کارشناسان مرتبط فضای سبز در مناطق و سازمان پارک‌ها و فضای سبز، مبلغ تخفیف مربوطه محاسبه و به صورت خودکار در فیش عوارض شهروند با عنوان تسهیلات تشویقی مشارکت شهروند در آبیاری درختان درج خواهد شد.
   مشارکت خوب شهروندان مشهدی در استفاده از سامانه‌ الکترونیکی آبیاری درختان

   معاون نرم‌افزار سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از افزایش مشارکت شهروندان و تعامل آنان با سامانه‌های الکترونیک مدیریت شهری خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، آرام تاج‌بخش مشارکت شهروندان در امور شهری را به عنوان یک ضرورت در توسعه پایدار شهری مطرح و به نقش فناوری اطلاعات در این زمینه اشاره کرد و گف: مهم‌ترین ابزار برای مدیریت شهری موفق، بهره‌گیری از مشارکت مردم است و کاربرد فناوری اطلاعات و توسعه زیرساخت‌ها منجر به تقویت و افزایش مشارکت شهروندان می‌شود.
   تاج‌بخش در ادامه ضمن یادآور شدن فرآیند ثبت درخواست شهروندان گفتت: در این فرآیند پس از ثبت درخواست شهروند و بازدیدهای کارشناسان مرتبط فضای سبز در مناطق و سازمان پارک‌ها و فضای سبز، مبلغ تخفیف مربوطه محاسبه و به صورت خودکار در فیش عوارض شهروند با عنوان تسهیلات تشویقی مشارکت شهروند در آبیاری درختان درج خواهد شد.
   معاون نرم‌افزار سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد در خاتمه گفت: این زیرسیستم به آدرس اینترنتی https://bpms.mashhad.ir در سامانه جامع فضای سبز برای تمامی شهروندان قابل دسترسی است و بنا بر گزارش‌ها، طی چهار ماه گذشته شهروندان مناطق 1 و 11 بیشترین درخواست را در این زیرسیستم ثبت کرده‌اند.
    

   تعداد بازدید: 312
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .