•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 702
   کد: 161401
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
   صبح امروز رخ داد؛

   شهادت آتش‌نشان مشهدی در عملیات سانحه رانندگی

   آتش‌نشان شهید " حمید نوروزی ابدال آبادی " متولد اردیبهشت ماه سال 1366 متاهل و دارای یک فرزند 4 ماهه به نام امیر محمد بود. وی در مهرماه سال 1395 در سازمان آتش‌نشانی مشهد استخدام شده بود .
   شهادت آتش‌نشان مشهدی در عملیات سانحه رانندگی

   آتش‌نشان مشهدی صبح امروز در حین عملیات امداد و نجات در بزرگراه شهید کلانتری این کلانشهر به شهادت رسید.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مدیرعامل سازمان آتش نشانی مشهد در شرح جزئیات بروز این حادثه تاسف برانگیز گفت: ساعت 4:44 صبح امروز حادثه برخورد یک دستگاه اتوبوس بین شهری با جداول میانی بزرگراه شهید کلانتری - مقابل بوستان غدیر به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه شماره 9 شهدای آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.
   آتشپاد حسن جعفری ادامه داد: در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه اتوبوس بین شهری به هنگام حرکت در مسیر به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی منحرف شده و پس از برخورد شدید با گاردریلهای میانی بزرگراه و شکستن بخشی از آنها متوقف شده است.
   وی با اشاره به مصدومیت 5 نفر در این حادثه و درمان سه تن از آنها به صورت سرپایی در محل و اعزام دو تن دیگر به مراکز درمانی افزود: پس از عملیات پیشگیرانه به واسطه نشت سوخت از خودرو و اقدامات ایمنی لازم در محل توسط ماموران آتش‌نشانی، یک دستگاه کامیون که آن نیز به دلیل نامعلومی از مسیر خارج شد با خودرو ایسوزو مستقر در محل برخورد می‌کند که متاسفانه یکی از آتش‌نشانان در زمان بروز این حادثه در بین دو خودرو محبوس و به شدت مصدوم شد.
   مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی مشهد با ابراز تاسف و اندوه بیان کرد: " حمید نوروزی ابدال آبادی" آتش‌نشان 31ساله ایستگاه شماره 9 شهدای آتش‌نشانی مشهد در این حادثه شهید شد .
   گفتنی است آتش‌نشان شهید " حمید نوروزی ابدال آبادی " متولد اردیبهشت ماه سال 1366 متاهل و دارای یک فرزند 4 ماهه به نام امیر محمد بود. وی در مهرماه سال 1395 در سازمان آتش‌نشانی مشهد استخدام شده بود .
    

   تعداد بازدید: 702
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   2 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .