•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 159
   کد: 161447
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
   مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد عنوان کرد:

   شهروندان، ایفاگر نقش اجرا کننده مراسم میزبانی از زائران دهه پایانی ماه صفر

   از سازمان‌های مردم‌نهاد و فعالان اجتماعی نیز تقاضا داریم در تقویت فرهنگ میزبانی از زائران در دهه پایانی ماه صفر مشارکت و همکاری داشته باشند.
   شهروندان، ایفاگر نقش اجرا کننده مراسم میزبانی از زائران دهه پایانی ماه صفر

   مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد گفت: شهروندان، ایفاگر نقش اجرا کننده مراسم میزبانی از زائران دهه پایانی ماه صفر هستند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسامی شهرداری مشهد، نرگس شالچیان اظهار داشت: هدف شهرداری ارتقاء سطح فرهنگی شهروندان و هم‌افزایی حضور و مشارکت گروه‌های اجتماعی در امور شهری است.
   به گفته وی دستورالعمل شهرداری مشهد برای دهه پایانی ماه صفر این است که شهروندان ایفاگر نقش اجرا کننده مراسم میزبانی از زائران باشند و شهرداری بیشتر تسهیل‌گری را داشته باشد .
   وی ادامه داد: اگرچه انتظار ما این نیست که امسال کاملا به این هدف دست یابیم اما این دستورالعمل را از امسال آغاز می‌کنیم و در سال‌های آینده نیز به طور مستمر آن را ادامه می‌دهیم تا به اهداف در نظر گرفته شده دست پیدا کنیم.
   مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد تصریح کرد: از سازمان‌های مردم‌نهاد و فعالان اجتماعی نیز تقاضا داریم در تقویت فرهنگ میزبانی از زائران در دهه پایانی ماه صفر مشارکت و همکاری داشته باشند.
   وی گفت: اکنون فرصتی است که گروه‌های اجتماعی مواردی نظیر رعایت حقوق شهروندی، محبت و مهربانی به یکدیگر را در بین شهروندان بیشتر از گذشته فرهنگسازی کند.
   شالچیان با اشاره به اینکه هدف ما حذف موازی کاری‌ها و انجام امور به صورت هماهنگ و مشترک است، افزود: با تشکیل کمیته‌های مختلف نیز سعی کرده‌ایم برنامه‌های امسال به گونه‌ای طراحی شوند که برخی نامطلوبی‌های سال قبل نیز برطرف شود.
   وی ادامه داد: همایش شور خدمت که در تاریخ 12 آبان ماه در تالار شهر برگزار می‌شود شروع رسمی برنامه‌ها و میزبانی از زائران دهه آخر صفر است.
   وی با بیان اینکه برنامه‌های دهه پایانی ماه صفر با عنوان شهروند میمان نواز برگزار می شود، اظهار داشت: برخی نامگذاری‌ها در سال‌های گذشته باعث ایجاد ابهاماتی در شهروندان شده بود که باعث شد امسال این عنوان انتخاب شود.
   مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد گفت: از این رو شهروندان از طریق شماره تلفن 3135 و همچنین شماره پیامک 100081 می‌توانند در این پویش بزرگ مردمی دهه پایانی ماه صفر مشارکت داشته باشند.
    

   تعداد بازدید: 159
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .