•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 715
   کد: 161540
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
   رییس شورای شهر مشهد:

   شورای شهر از هر اقدام قانونی برای تداوم حضور تقی‌زاده خامسی پشتیبانی می‌کند

   شورای شهر مشهد به منظور پیش‌بینی شرایط احتمالی پیش ‌آمده از اجرای این قانون، بعد از تعطیلات آخر ماه صفر، در خصوص راهبردها و رویکردهای اجرای این قانون بررسی‌های لازم را انجام خواهد داد.
   شورای شهر از هر اقدام قانونی برای تداوم حضور تقی‌زاده خامسی پشتیبانی می‌کند

   رییس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: شورای شهر از هر اقدام قانونی برای تداوم حضور تقی‌زاده خامسی پشتیبانی می‌کند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا حیدری در تشریح آخرین وضعیت شهردار مشهد و تصمیمات شورا پیرامون این موضوع، اظهار کرد: جلسه هم‌اندیشی با حضور تمامی اعضای شورای شهر برگزار شد که در آن تمامی اعضاء همچنان بر حمایت از « تقی‌زاده خامسی»، شهردار مشهد، تاکید داشتند؛ همچنین شورای شهر از هرگونه اقدام قانونی برای تداوم حضور ایشان در شهرداری مشهد پشتیبانی می‌کند.
   وی با بیان اینکه نتیجه استفساریه درخصوص قانون منع بکارگیری بازنشستگان در کمیسیون اجتماعی مجلس روند خود را باید طی کند، افزود: شورای شهر مشهد به منظور پیش‌بینی شرایط احتمالی پیش ‌آمده از اجرای این قانون، بعد از تعطیلات آخر ماه صفر، در خصوص راهبردها و رویکردهای اجرای این قانون بررسی‌های لازم را انجام خواهد داد.
   حیدری با اشاره به فرارسیدن دهه پایانی ماه صفر، گفت: مشهد مقدس هفته آینده میزبان میلیون‌ها زائر و عزادار رضوی است و از همین‌رو شهرداری و مجموعه مدیریت شهری همچون سال‌های گذشته در خدمت این عزیزان خواهد بود تا میزبانی درخور شان برای زوار امام مهربانی‌ها باشیم و نمی‌خواهیم بحث‌های حاشیه‌ای به این روند خدمت رسانی چالشی وارد کند.
    

   تعداد بازدید: 715
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .