•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 134
   کد: 161758
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
   معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد در همایش"شوق خدمت":

   سیاست مدیریت شهری تقویت انسجام اجتماعی و همبستگی در جامعه است

   ممکن است در خدمت‌رسانی به زائران کمبودها و نواقصی وجود داشته باشد اما براساس نظرسنجی‌ها، بخش عمده‌ای از نارضایتی زائران به رفتارهای انسانی با آنها ارتباط داشته است.
   سیاست مدیریت شهری تقویت انسجام اجتماعی و همبستگی در جامعه است

   معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد گفت: یکی از سیاست‌های مدیریت شهری در این دوره تقویت همبستگی در بین آحاد جامعه است زیرا در حال حاضر انسجام اجتماعی در شرایط فعلی با وضعیت مطلوب فاصله دارد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، هادی بختیاری در همایش"شوق خدمت" با شعار "مهمان داریم، مهربان باشیم" که با حضور شهردار و رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد برگزار شد، افزود: اخوت، تعاون و مودت فضایلی هستند که در قرآن، سیره پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) به مسلمانان توصیه شده که عمل کردن به این فضیلت‌ها به تقویت ‌پیوند و انسجام اجتماعی کمک می‌کند.
   وی اضافه کرد: ارتقاء سطح تعاملات اجتماعی مجاوران با زائران یکی از نیازهایی است که می‌تواند به افزایش حضور زائران به مشهد تاثیرگذار باشد.
   بختیاری ادامه داد: ممکن است در خدمت‌رسانی به زائران کمبودها و نواقصی وجود داشته باشد اما براساس نظرسنجی‌ها، بخش عمده‌ای از نارضایتی زائران به رفتارهای انسانی با آنها ارتباط داشته است.
   گفتنی است در ادامه این همایش از 2 شهروند خادم زائر که سال‌ها به زائران پیاده خدمات‌رسانی می‌کنند، با اهدا مدال افتخار تقدیر شد.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 134
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .