•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 322
   کد: 161790
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
   مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری خراسان رضوی در بازدید از مرکز مدیریت بحران غرب مشهد عنوان کرد؛

   تشکر از شهردار و شورای شهر مشهد برای اعتماد به جوانان در حوزه مدیریت بحران

   از شهردار و اعضای شورای شهر مشهد که به جوانان در این حوزه اعتماد کردند تا آنها برای اینکه مردم در شرایط بحرانی کمترین مشکل را داشته باشند، بیاندیشند و تدبیر کنند، تشکر می کنیم.
   تشکر از شهردار و شورای شهر مشهد برای اعتماد به جوانان در حوزه مدیریت بحران

   مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری خراسان رضوی گفت: از شهردار و شورای شهر مشهد برای اعتماد به جوانان در حوزه مدیریت بحران تشکر می کنم.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علیرضا قامتی در بازدید اعضای شورای پدافند غیر عامل استان خراسان رضوی از اتاق مدیریت بحران غرب مشهد که به مناسبت هفته پدافند غیر عامل صورت گرفت، بیان کرد: امروز روز مبارکی است زیرا همزمان با روز مبارزه با استکبار جهانی، دو دستاورد بومی جوانان این مرز و بوم در شهرداری مشهد در حوزه بحران و پدافند غیر عامل رونمایی می شود.
   وی افزود: امروز ترامپ، رئیس جمهور آمریکا با اعلام رسمی همه تحریم های قبل از برجام ایران را بازگرداند، این موضوع شاید از لحاظ اقتصادی بتواند به ما ضربه بزند اما او هرگز نمی تواند فکر، هوش و استعداد جوانان ایرانی را تحریم و متوقف نماید.
   قامتی اضافه کرد: ۱۰ سال قبل که برای بازدید به سالن های بحران شهرداری آمدیم خبری از هوشمندسازی و سامانه ها نبود اما امروز به دست جوانان دلسوز ما و با تکنولوژی بومی و با کمترین هزینه، این سامانه ها برای مقابله و مدیریت بحران ها راه اندازی شده است.
   وی با ابراز خرسندی از رونمایی سامانه جامع پدافند غیر عامل و بحران های سخت مشهد همزمان با ۱۳ آبان ماه، روز مبارزه با استکبار جهانی، اذعان داشت: از شهردار و اعضای شورای شهر مشهد که به جوانان در این حوزه اعتماد کردند تا آنها برای اینکه مردم در شرایط بحرانی کمترین مشکل را داشته باشند، بیاندیشند و تدبیر کنند، تشکر می کنیم.
   احمد پورمفردی
    

   تعداد بازدید: 322
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .