•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 204
   کد: 161889
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
   مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد:

   خرید بلیط‌های تک سفره مترو مشهد از طریق پیام‌رسان گپ فراهم شد

   خرید بلیت تک سفره از طریق پیام‌رسان گپ با آدرس @MetroTickets امکان‌پذیر هست به نحوی که در تمامی مراحل خرید دستور راهنمای خرید بلیت همراه کاربر خواهد بود و فرد می‌تواند به هر تعداد بلیت تک سفره قطار شهری مشهد را به صورت کد QR (بارکد) خریداری کرده و با نزدیک کردن صفحه نمایش موبایل به گیت قطار شهری از بلیت استفاده نماید.
   امکان خرید بلیط‌های تک سفره مشهد از طریق پیام‌رسان گپ و موبایل میسر شد

   مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: هم‌زمان با ارائه بلیت‌های) QR بارکدی( تک‌سفره به صورت پایلوت در سه ایستگاه قطارشهری مشهد، خرید این نوع بلیت‌ها از طریق پیام‌رسان گپ نیز میسر شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد؛ " محمد جواد رجائیان " ضمن اعلام این خبر افزود: با توجه به همکاری‌های فی‌مابین شهرداری مشهد و پیام‌رسان گپ در راستای ایجاد محیط‌های اطلاع‌رسانی تعاملی با شهروندان، امکانی فراهم شده است تا مسافران و زائران بتوانند از طریق این پیام‌رسان بلیت‌های تک سفره قطارشهری را خریداری نمایند.
   وی در تشریح چگونگی خرید بلیت تک سفره قطارشهری مشهد از طریق پیام‌رسان گپ اظهارداشت: خرید بلیت تک سفره از طریق پیام‌رسان گپ با آدرس @MetroTickets امکان‌پذیر هست به نحوی که در تمامی مراحل خرید دستور راهنمای خرید بلیت همراه کاربر خواهد بود و فرد می‌تواند به هر تعداد بلیت تک سفره قطار شهری مشهد را به صورت کد QR (بارکد) خریداری کرده و با نزدیک کردن صفحه نمایش موبایل به گیت قطار شهری از بلیت استفاده نماید.
   رجائیان در ادامه ضمن اشاره به برخی کاربردها و قابلیت‌های تلفن همراه در زندگی دیجیتالی شهروندان اشاره کرد و گفت: امروز در عصر ارتباطات ما هر لحظه شاهد ارایه خدمات متنوع بر بستر تلفن همراه و بهره‌گیری شهروندان از این خدمات مانند سرگرمی‌های موبایل، اطلاع‌رسانی اخبار، تماشای تلویزیون موبایل، دانلود موزیک، تصاویر، فراخوانی برنامه‌های سفر، رویدادهای ورزشی، دریافت و خواندن فکس و پرداخت با تلفن همراه هستیم که به جای کارت اعتباری توسط تلفن همراه انجام می‌شود.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد با اشاره به اینکه این شیوه خرید از طریق موبایل، پرداخت راحت و انعطاف‌پذیرتری را برای شخص ممکن می‌سازد و می‌تواند، در هر زمان و هر مکان، صورت بگیرد، خاطرنشان کرد: بدیهی است استفاده از پیام‌رسان گپ جهت خرید بلیت‌های تک سفره قطارشهری و ... سبب صرفه‌جویی در مصرف کاغذ، زمان و هزینه می‌شود.
   شایان ذکر است مدیرانی که اینگونه خدمات را ارایه می‌دهند به‌خوبی می‏دانند که در دسترس قرار دادن این اطلاعات تا چه ‏اندازه می‏تواند به کیفیت زندگی شهری کمک کند.
    

   تعداد بازدید: 204
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .