•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 135
   کد: 161980
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۶
   در بازدید شهردار مشهد از روند خدمت رسانی به زائران پیاده در ایستگاه های استقبال از زائر مطرح شد؛

   تاکید شهردار مشهد بر خدمات رسانی مطلوب تر به زائران پیاده دهه آخر صفر

   تقی زاده خامسی با حضور در ایستگاه های استقبال از زائر که با مشارکت شهرداری مشهد در مبادی ورودی شهر از جمله ابتدای بولوار آزادی، سه راه فردوسی، ابتدای جاده طرق و شهرک شهید باهنر برپا شده است از روند خدمات رسانی به زائران پیاده بازدید و بر خدمات رسانی مطلوب به زائران تاکید کرد.
   تاکید شهردار مشهد بر خدمات رسانی مطلوب تر به زائران پیاده دهه آخر صفر

   همزمان با روزشهادت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) و شب شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع)، شهردار مشهد از ایستگاه های خدمت رسانی به زائران پیاده در مبادی ورودی شهر مشهد بازدید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، در این بازدید که صبح امروز انجام شد تقی زاده خامسی با حضور در ایستگاه های استقبال از زائر که با مشارکت شهرداری مشهد در مبادی ورودی شهر از جمله ابتدای بولوار آزادی، سه راه فردوسی، ابتدای جاده طرق و شهرک شهید باهنر برپا شده است از روند خدمات رسانی به زائران پیاده بازدید و بر خدمات رسانی مطلوب به زائران تاکید کرد.
   شهردار مشهد همچنین در این بازدید با تعدادی از زائران پیاده اهل سنت که برای زیارت حضرت رضا (ع) به مشهد وارد شده و در ایستگاه استقبال از زائر شهرک شهید باهنر حضور یافته بودند دیدار و گفتگو کرد.
   همچنین در ادامه این بازدید، تقی زاده خامسی در ایستگاه استقبال از زائر سپاه حفاظت فرودگاه مشهد حضور پیدا کرده و ضمن خدا قوت، از روند خدمات رسانی به زائران پیاده امام رضا(ع) در این ایستگاه نیز بازدید کرد.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 135
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .