•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 150
   کد: 161984
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۶
   عضو شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

   با ظرفیت‌های مردمی می‌توان بهترین خدمات را به زائران ارائه کرد

   در اربعین حسینی و همچنین دهه پایانی صفر، پتانسیل‌های مردمی بسیار زیادی در شهر مشهد وجود دارد که خودجوش و عاشقانه وارد صحنه می‌شوند و ما نیز در مدیریت شهری به‌عنوان یک نهاد بین بخشی وظیفه هماهنگی بین این کلونی‌های مردمی را داریم تا بتوانیم با استفاده از ظرفیت‌های بومی منطقه‌ای و همچنین ظرفیت‌های مردمی شهر مشهد بهترین خدمات را ارائه دهیم.
   با ظرفیت‌های مردمی می‌توان بهترین خدمات را به زائران ارائه کرد

    عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: با استفاده از ظرفیت‌های بومی منطقه و همچنین ظرفیت‌های مردمی شهر مشهد می‌توانیم بهترین خدمات را به زائران ارائه دهیم.

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، امیر شهلا درباره اقدامات مدیریت شهری در ایام پایانی ماه صفر اظهار کرد: از ابتدای شورای پنجم به این نکته صحه گذاشتیم که شهرداری به‌عنوان یک نهاد بین بخشی که مدیریت شهری را به وکالت از نمایندگی مردم عهده‌دار است باید نقش هماهنگ‌کننده بین سازمان‌ها و دستگاه‌های خدمت رسان داشته باشد.
   وی افزود: در اربعین حسینی و همچنین دهه پایانی صفر، پتانسیل‌های مردمی بسیار زیادی در شهر مشهد وجود دارد که خودجوش و عاشقانه وارد صحنه می‌شوند و ما نیز در مدیریت شهری به‌عنوان یک نهاد بین بخشی وظیفه هماهنگی بین این کلونی‌های مردمی را داریم تا بتوانیم با استفاده از ظرفیت‌های بومی منطقه‌ای و همچنین ظرفیت‌های مردمی شهر مشهد بهترین خدمات را ارائه دهیم.
   شهلا تصریح کرد: ستادی نیز در شهرداری مشهد برای این موضوع تشکیل‌شده که اصلی‌ترین نقشی را که امسال ایفا می‌کند ایجاد همین زنجیره هماهنگی بین بخش‌های مختلف است.
   رئیس شورای استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: خوشبختانه امسال آستان قدس رضوی نیز با طرح خادمیاری رضوی در حال خدمات‌رسانی به زائران است و از طرفی «جمعیت خدمت گذاران زائران پیاده» هم که یک حرکت کاملاً مردمی است توانسته بالغ‌بر 100 هزار نفر را ثبت‌نام و ساماندهی کنند و شهرداری مشهد نیز هم به فراخور امکاناتی که در شهر دارد در خدمت این تشکل‌های مردم‌نهاد که وظیفه مذهبی و میهنی را انجام می‌دهند، قرار می‌گیرد.

   تعداد بازدید: 150
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .