•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 99
   کد: 163428
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد مطرح کرد:

   مناسب‌سازی 180 ساختمان اداری، ورزشی و فرهنگی در مشهد برای معلولان

   پاسخ‌گویی و راهنمایی مشاوران شهرداری در طراحی پروژه‌های مختلف از دیگر فعالیت‌هایی است که به منظور مناسب‌سازی وضعیت شهر برای معلولان صورت گرفته است.
   مناسب‌سازی 180 ساختمان اداری، ورزشی و فرهنگی در مشهد برای معلولان

   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد گفت: 180 ساختمان اداری، ورزشی و فرهنگی در مشهد برای معلولان در دست مناسب سازی قرار دارد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا حسین‌نژاد با بیان این مطلب، اظهار کرد: انعقاد قرارداد و راهبری مشاور مناسب‌سازی 180 ساختمان‌ اداری، ورزشی و فرهنگی شهرداری صورت گرفته و وضعیت پارکینگ‌های ویژه معلولان در سطح شهر و نحوه دسترسی آنها مورد ارزیابی قرار گرفته است.
   وی با اشاره به اهم فعالیت‌های مناسب‌سازی ساختمان‌ها و محیط شهری در نیمه اول سال 97 توضیح داد: بازدیدهای دوره‌ای از ساختمان‌های مناطق صورت گرفت و نواقص شناسایی و دستور رفع نقص در بعضی از ساختمان‌ها صادر شده است.
   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد به بازدید از برخی پروژه‌های ورزشی در حال احداث در سطح شهر و ارائه توصیه‌های لازم اشاره کرد و گفت: برگزاری جلسات با اداره بازرسی و برنامه‌ریزی جهت رفع نواقص موجود در پارک‌ها با مقیاس شهری و منطقه‌ای و بازدید از 22 پارک در سطح شهر جهت ارزیابی وضعیت مناسب‌سازی و ارائه راهکارهای لازم در محل از دیگر اقدامات صورت گرفته است.
   حسین‌نژاد به پیگیری مناسب‌سازی سرویس‌های بهداشتی عمومی سطح شهر و احداث سرویس‌های جدید اشاره کرد و افزود: پاسخ‌گویی و راهنمایی مشاوران شهرداری در طراحی پروژه‌های مختلف از دیگر فعالیت‌هایی است که به منظور مناسب‌سازی وضعیت شهر برای معلولان صورت گرفته است.
   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد به تشریح برنامه مناسب‌سازی ساختمان‌ها و محیط شهری در نیمه دوم سال 97 پرداخت و گفت: اصلاح و بهسازی پیاده‌روی بولوار خیام (ضلع شرقی - حدفاصل تقاطع ارشاد تا تقاطع فردوسی)، پیاده‌روی خیابان هاشمی‌نژاد (ضلع شرقی - حدفاصل میدان شهدا تا کاشانی)، پیاده‌روی خیابان شهید علیمردانی (حدفاصل طبرسی تا ابوریحان)، پیاده‌روی خیابان ایثار و پیاده‌روی بولوار شهید آوینی نیز در این راستا صورت گرفته است.
   حسین‌نژاد ادامه داد: احداث پیاده‌روی بولوار شفیعی، بهسازی پیاده‌روی بولوار چمن (حدفاصل صدوقی تا مصلی، پیاده‌روی خیابان امام رضا 70، پیاده‌روی بولوار فدائیان اسلام (ضلع جنوب- حدفاصل میدان بسیج تا تقاطع کوشش) و پیاده‌روی خیابان بهار (ضلع جنوب - حدفاصل میدان بسیج تا چهارراه لشگر) نیز در برنامه مناسب‌سازی قرار دارد.
   وی بیان کرد: اصلاح و بهسازی پیاده‌روی خیابان امام خمینی (ضلع غربی - حدفاصل میدان امام خمینی تا میدان انقلاب)، بولوار هفت تیر (ضلع غربی - حدفاصل فکوری تا پیروزی، بولوار امامیه (ضلع شرقی - حدفاصل میدان امام علی تا چهارراه مخابرات)، خیابان شیرازی (ضلع شمال - حدفاصل چهارراه شهدا تا میدان شهدا)، بولوار وکیل آباد (ضلع جنوب- هفت تیر تا حافظ)، بولوار فردوسی (ضلع شمالی- جانباز تا فرامرز) و خیابان بوستان (ضلع شرقی- بوستان18 تا جاهد) نیز در فهرست مناسب سازی برای امسال قرار دارد.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 99
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .