•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 84
   کد: 163629
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
   رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد در بازدید از نمایشگاه هفته پژوهش؛

   شورا یاوران، گامی در راستای غنی‌سازی طرح‌ها و لوایح شورا و شهرداری/ تقویت ارتباط با بدنه‌های اجتماعی، مصوبات شورای شهر را محکم‌تر می‌کند

   شورای شهر، پارلمان محلی است که نیازمند مراکزی مانند مرکز پژوهش‌ها می‌باشد تا با ارایه هرچه بیشتر نظرات کارشناسی و نقد و بررسی در مورد طرح‌ها و لوایح صورت گرفته، خروجی آن به مصوباتی خوب و محکم بدل شود.
   شورا یاوران، گامی در راستای غنی‌سازی طرح‌ها و لوایح شورا و شهرداری/ تقویت ارتباط با بدنه‌های اجتماعی، مصوبات شورای شهر را محکم‌تر می‌کند

   رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد گفت: راه‌اندازی سامانه شورا یاوران، گامی در جهت غنی‌سازی طرح‌ها و لوایح شورا و شهرداری است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مجتبی بهاروند در بازدید از نمایشگاه هفته پژوهش، با حضور در غرفه مرکز پژوهش‌های شورای شهر و شرکت در پنل " پژوهش در حمل و نقل شهری" اظهار داشت: کارگروه حمل و نقل شورای شهر را با عضویت نخبگان و اساتید دانشگاه فردوسی و آزاد مرتبط با حوزه حمل و نقل و ترافیک راه‌اندازی کرده‌ایم؛ همه طرح‌ها و لوایح شورا و شهرداری قبل از بررسی در کمیسیون تخصصی و صحن علنی شورا، در این کارگروه بررسی می‌شود.
   وی افزود: در طرح‌های مختلف مدیریت شهری، از خدمات و محصولات و هم‌فکری شرکت‌های دانش‌بنیان نیز استفاده می‌کنیم.
   بهاروند اذعان داشت: راه‌اندازی سامانه شورایاوران توسط مرکز پژوهش‌های شورای شهر، قطعا تاثیر بسزایی در غنی‌سازی طرح‌ها و لوایح شورا و شهرداری خواهد داشت زیرا هر چه با بدنه‌های اجتماعی ارتباطمان بیشتر شود و نظرات آنها را دریافت کنیم، در تصمیمات و مصوبات ما بسیار موثر خواهد بود.
   وی ادامه داد: شورای شهر، پارلمان محلی است که نیازمند مراکزی مانند مرکز پژوهش‌ها می‌باشد تا با ارایه هرچه بیشتر نظرات کارشناسی و نقد و بررسی در مورد طرح‌ها و لوایح صورت گرفته، خروجی آن به مصوباتی خوب و محکم بدل شود.
   رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد تاکید کرد: تقریبا اکثر طرح‌ها و لوایح کمیسیون حمل و نقل و ترافیک در مرکز پژوهش‌ها و یا با حضور نماینده این مرکز در کمیسیون بررسی می‌شود و از نظرات کارشناسی این مرکز استفاده می‌کنیم.
   احمد پورمفردی
    

   تعداد بازدید: 84
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .