•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 107
   کد: 163663
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
   در جلسه معارفه رئیس اداره شهرسازی منطقه 5 مشهد؛

   اثربخشی سازمان در گرو نیروی کارآمد است

   مدیران باید به عواملی که باعث بهره‌وری نیروی انسانی می‌گردد، توجه ویژه‌ای کنند که از آن جمله می‌توان به رفتار مطلوب با کارکنان، ایجاد شرایط لازم برای پیشرفت شغلی و برگزاری آموزش‌های ضمن خدمت اشاره نمود.
   اثربخشی سازمان در گرو نیروی کارآمد است

   شهردار منطقه 5 مشهد گفت: امروزه وجود نیروهای کارآمد در اثر بخش نمودن امور و نیل به اهداف سازمان بسیار مورد توجه می‌باشد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسین عبدالله زاده در جلسه معارفه رئیس اداره شهرسازی منطقه 5 با بیان این مطلب بیان کرد: نیروهای کارآمد از ارکان رشد و توسعه و بقای هر سازمان محسوب می‌شوند چرا که اهمیت به روابط انسانی و استفاده بهینه از نیروی فکری و مهارت فردی کارکنان بسیار مهم و ضروری است.
   وی فلسفه مدیریت منابع انسانی را تلاش برای همسویی با سیاست‌ها و رویه‌های مربوط به همکاری کارکنان دانست و ابراز کرد: دستیابی به اهداف و برنامه‌های سازمان منوط به استفاده از نیروی کارآمد به شمار می‌آید.
   شهردار منطقه 5 مشهد به نقش‌های گوناگون مدیران اشاره کرد و افزود: یکی از وظایف مدیران در هر رده‌ای تامین نیروی انسانی کارآمد، پرورش و افزایش مهارتهای آنان و حفظ و نگهداری نیروهای شایسته است.
   عبدالله زاده تامین نیازهای مادی و معنوی و جلب رضایت کارکنان را جزو عوامل مدیریت موفق برشمرد و گفت: مدیران باید به عواملی که باعث بهره‌وری نیروی انسانی می‌گردد، توجه ویژه‌ای کنند که از آن جمله می‌توان به رفتار مطلوب با کارکنان، ایجاد شرایط لازم برای پیشرفت شغلی و برگزاری آموزش‌های ضمن خدمت اشاره نمود.
   وی در پایان اظهار کرد: روشن بودن اهداف و مقررات سازمان، مشارکت کارکنان در تصمیم‌گیری‌ها و تفویض اختیارات به کارکنان باعث رشد واعتلای سازمان می‌شود.
   در طی جلسه تکریم و معارفه، سیدهادی حسینی بعنوان رئیس اداره شهرسازی معارفه و از زحمات علی بصیر رئیس پیشین اداره شهرسازی منطقه 5 تقدیر و تشکر شد.

   تعداد بازدید: 107
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .