•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 111
   کد: 163707
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
   طی برگزاری مراسمی صورت گرفت؛

   تجلیل از پیشکسوت ارزنده کوهنوردی مشهد

   یکی‌ از این راه‌های موثر راه‌اندازی مکانی با عنوان گنجینه ورزش مشهد است که با نمایش ابزارها، لوازم و هدایای ورزشکاران افتخارآفرین شهر به مردم می‌تواند کارکرد بسیار موثر‌ی داشته باشد.
   تجلیل از پیشکسوت ارزنده کوهنوردی مشهد

   طی برگزاری مراسمی از پیشکسوت ارزنده کوهنوردی مشهد تجلیل شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مراسم دیدار با رضا ممقانیان، پیشکسوت ورزش کوهنوردی و سنگنوردی شهر مشهد، با حضور حسن نوری، معاون سلامت و تربیت بدنی شهرداری مشهد، شهردار منطقه 10 مشهد، رییس هیات کوهنوردی و جمعی از قهرمانان، مربیان، علاقمندان و پیشکسوتان این رشته ورزشی برگزار شد.
   در این مراسم ضمن تقدیراز زحمات و افتخارآفرینی‌های این کوهنورد پیشکسوت در عرصه ورزش و اخلاق، معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد با اشاره به تاکیدات شورای اسلامی و شهردار منتخب مشهد به اهمیت حفظ و انعکاس افتخارات و دستاوردهای ورزشکاران وپیشکسوتان ورزشی شهر، از افتتاح "گنجینه ورزش شهر مشهد"خبر داد.
   وی ضمن یادآوری لزوم ثبت افتخارات ورزشکاران و به خصوص پیشکسوتان شهرمشهد، بر انعکاس این دستاوردها از طریق مختلف برای نسل جوان و آینده تاکید کرد.
   نوری یکی‌ از این راه‌های موثر را راه‌اندازی مکانی با عنوان گنجینه ورزش مشهد عنوان کرد که با نمایش ابزارها، لوازم و هدایای ورزشکاران افتخارآفرین شهر به مردم می‌تواند کارکرد بسیار موثر‌ی داشته باشد.
   گفتنی است در این مراسم ممقانیان، پیشکسوت کوهنوردی چند عدد از ابزارهای سنگنوردی دستساز ‌خود را که مربوط به دهه شصت می‌شود، به این گنجینه اهدا کرد.
    

   تعداد بازدید: 111
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .