•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 147
   کد: 165288
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
   شهردار منطقه 6 مشهد با حضور در مرکز 137 عنوان کرد:

   رفع مشکلات بهداشتی و جمع‌آوری پساب منازل در گرو اجرای طرح اگو

   عملیات بهسازی، لکه گیری و روکش آسفالت مکررا در حال انجام است اما محدودیت هایی به دلیل کمبود اعتبارات وجود دارد که گاها سبب نارضایتی از سوی شهروندان شده است .
   رفع مشکلات بهداشتی و جمع‌آوری پساب منازل در گرو اجرای طرح اگو

   شهردار منطقه 6 مشهد از رفع مشکلات بهداشتی و جمع‌آوری پساب منازل در گرو اجرای طرح اگو خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حجت الله حیدری در حاشیه حضور در مرکز ارتباطات مردمی 137 عنوان کرد: منطقه 6 با توجه به بافت فرسوده و ساخت و سازهای قدیمی دچار معضلاتی مانند آب گرفتگی معابر، تخلیه فاضلاب خانگی، نظافت معابر و ... است که آسیب‌هایی به همراه دارد و هزینه‌های زیادی را در حوزه خدمات به مدیریت شهری تحمیل می‌نماید.
   وی ابراز کرد: مهمترین درخواست‌ها و تماس‌های شهروندان نیز در همین رابطه است که معتقدیم با اجرای طرح اگو به خصوص در شهرک شهید رجایی و شهید باهنر این مشکلات به خودی خود حل شود.
   حیدری ادامه داد: در این راستا شورای اسلامی شهر مشهد به جد پیگیر این مسئله است که امیدواریم هرچه سریع‌تر این موضوع به نتیجه مطلوب برسد.
   شهردار منطقه 6 مشهد همچنین به بهسازی معابر منطقه به عنوان یکی دیگر از مهمترین درخواست‌های شهروندی اشاره کرد و گفت: متاسفانه بسیاری از معابر سطح منطقه به خصوص در سطح ناحیه دو و سه، طول و عرض تعریف شده‌ای ندارند و قابلیت نظم بخشی مورد نظر در فعل حاضر وجود ندارد.
   حیدری ادامه داد: عملیات بهسازی، لکه گیری و روکش آسفالت مکررا در حال انجام است اما محدودیت هایی به دلیل کمبود اعتبارات وجود دارد که گاها سبب نارضایتی از سوی شهروندان شده است .
   این مقام مسئول همچنین به ضرورت ارتباط مستقیم مسئولین با شهروندان اشاره کرد و افزود: علاوه بر برنامه‌های محله گردی و حضور در 137، از ابتدای قبول مسئولیت در منطقه 6، همه روزه به صورت حضوری پذیرای شهروندان بوده‌ایم و تمام تلاشمان بر این بوده که شهروند بدون واسطه با ما در ارتباط باشد چرا که معتقدیم این دیدارها فضای تعاملی ایجاد می‌کند و مردم را به سمت همکاری سوق می‌دهد.
    

   تعداد بازدید: 147
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .