•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 107
   کد: 165791
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد:

   با انضباط مالی جلوی انحرافات و تخلفات گرفته می‌شود

   در حال حاضر بخش اعظمی از این پرونده‌ها براساس رعایت آئین نامه مالی، حق و حقوقات پیمانکار پرداخت شده است و تعدادی در حال بررسی است. در نهایت زمان صورت وضعیت قطعی حق و حقوقات طرفین ملاک محاسبه می‌باشد که در دستور کار قرار گرفته‌است.
   با انضباط مالی جلوی انحرافات و تخلفات گرفته می‌شود

   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد گفت: با انضباط مالی جلوی انحرافات و تخلفات گرفته می‌شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حجت‌الاسلام مهدوی دامغانی با اشاره به حل و فصل پرونده‌های مالی پیچیده در یک سال اخیر افزود: بخاطر عدم رعایت آیین‌نامه انضباط مالی در برخی از پروژه‌ها، علی‌رغم عدم تخصیص اعتبار، مبالغی در حین اجرای پروژه پرداخت شده‌است که دستگاه‌های نظارتی به این قراردادها ورود پیدا کردند و تعدادی پرونده پیمانکاران سنوات قبل با بررسی دقیق و طرح موضوع در کمیسیون‌های تخصصی مورد بررسی قرار گرفته است.
   وی ادامه داد: در حال حاضر بخش اعظمی از این پرونده‌ها براساس رعایت آئین نامه مالی، حق و حقوقات پیمانکار پرداخت شده است و تعدادی در حال بررسی است. در نهایت زمان صورت وضعیت قطعی حق و حقوقات طرفین ملاک محاسبه می‌باشد که در دستور کار قرار گرفته‌است.
   مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد تاکید کرد: زمانی که آئین نامه مالی را رعایت کنیم به انضباط مالی دست پیدا می‌یابیم. انضباط از رعایت مقررات بوجود می‌آید. این اتفاق مطمئنا به نفع سازمان، ارباب رجوع و پیمانکار است. درحال حاضر نیز با تلاش‌های انجام شده به یک سیستم مدون و پویا دست یافتیم.
   مهدوی دامغانی خاطرنشان کرد: با انضباط مالی جلوی انحرافات و تخلفات گرفته می‌شود که این مسئله مستلزم فرهنگ‌سازی رعایت آئین‌نامه مالی و آموزش‌های لازم است.
    

   تعداد بازدید: 107
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .