•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 259
   کد: 166188
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۰/۲۰
   شهردار منطقه 5 مشهد خبر داد:

   بهره‌برداری از مجموعه پارک آبی و مجهز در منطقه شهید آوینی تا پایان سال جاری

   در اقدامی فرهنگی و در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، درپارکی که در مجاورت این زورخانه قرار دارد، سه المان از تمثال مبارک شهدا طراحی، اجرا و نصب شده است.
   بهره‌برداری از مجموعه پارک آبی و مجهز در منطقه شهید آوینی تا پایان سال جاری

   شهردار منطقه 5 مشهد از بهره‌برداری از مجموعه پارک آبی مجهز در حال ساخت در منطقه کم‌برخوردار شهید آوینی تا پایان سال خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسین عبدالله‌زاده در خصوص پروژه‌های آماده بهره‌برداری و پروژه‌هایی که تا پایان سال در این منطقه به بهره‌برداری می‌رسند، گفت: یکی از پروژه‌های منطقه 5 مشهد که عملیات اجرایی آن به پایان رسیده" گود زورخانه رستم دستان" است که اکنون آماده بهره‌برداری است.
   وی افزود: در اقدامی فرهنگی و در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، درپارکی که در مجاورت این زورخانه قرار دارد، سه المان از تمثال مبارک شهدا طراحی، اجرا و نصب شده است.
   شهردار منطقه 5 مشهد به یکی دیگر از اقدامات منطقه در راستای ایجاد فضاهای ورزشی و تفریحی برای جوانان این منطقه محروم اشاره کرده و ادامه داد: به همین منظور مجموع پارک آبی و مجهز در منطقه کم برخوردار شهید آوینی در حال احداث است که تا پایان سال آماده بهره‌برداری خواهد شد.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 259
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .