•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 206
   کد: 166284
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
   شهردار مشهد در دیداری صمیمی با پرسنل شهرداری:

   کنار آنهایی که به شهروندان و زائران خدمت می‌کنند خواهیم بود

   قرار نیست همیشه در اتفاقات و رویدادها نقش اول را بر عهده داشته باشیم و می‌توانیم جایی که فعالیت مناسب و خوبی در راستای خدمت به مردم انجام می‌شود از آن حمایت کنیم.
   کنار آنهایی که به شهروندان و زائران خدمت می‌کنند خواهیم بود

   شهردار مشهد گفت: در کنار آنهایی که به شهروندان مشهدی و زائران حضرت رضا(ع) خدمت می‌کنند هستیم و حمایتشان می‌کنیم.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمد رضا کلائی ظهر امروز همزمان با میلاد حضرت زینب(س) و پس از برپایی نماز جماعت ظهر و عصر، در کنار کارکنان شهرداری مشهد در دیداری صمیمی با بیان اینکه اگر حضرت زینب (س) در کربلا نبود، واقعه کربلا در کربلا مانده بود، افزود: حضرت زینب (س) با شجاعت و استقامت پیام بزرگ عاشورا را به گوش جهانیان رساند.
   وی اضافه کرد: قرار نیست همیشه در اتفاقات و رویدادها نقش اول را بر عهده داشته باشیم و می‌توانیم جایی که فعالیت مناسب و خوبی در راستای خدمت به مردم انجام می‌شود از آن حمایت کنیم.
   کلائی با اشاره به اینکه از همکارانم در سازمان بزرگ شهرداری مشهد می‌خواهم هر جا فعالیت خوب و مناسبی را دیدند از آن حمایت کنند، ادامه داد: بر همین اساس شهرداری مشهد در کنار آنهایی که به شهروندان و زائران خدمت می‌کنند خواهد بود و حمایتشان خواهد کرد.
   مجید خبیری

   تعداد بازدید: 206
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .