•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 89
   کد: 168254
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
   مشاور شهردار و رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد:

   رویدادهای انقلاب اسلامی جزء قلل افتخار این کشور است

   بخشی از هویت ما متعلق به گذشته است و در راهبردهای فرهنگی ما تقویت هویت جزء برنامه‌ها و اولویت اصلی ماست و بخشی از این کار با احیای نمادهای سطح شهر که ناظر به قله‌های دیروز ماست انجام می‌شود که برنامه امروز جزئی از این راهبرد است.
   رویدادهای انقلاب اسلامی جزء قلل افتخار این کشور است

    مشاور شهردار و رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: رویدادهای انقلاب اسلامی جزء قلل افتخار این کشور است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، هادی بختیاری در مراسم رونمایی از پلاک یادبود شهید محمد علی منفرد ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت زهرا(س) گفت: امیدواریم که این شجره طییه تنومند و پرافتخارتر در دهه‌های آینده رشد کند و ثمرات آن برای ایران و جهان برقرار باشد.
   وی افزود:. گرچه تاریخ مربوط به دیروز است اما امروز ما جدا از آن نیست و بر فراز یک پیشینه‌ای که قرن‌هاست این کشور را ساخته ایستاده‌ایم و امروز ما مطمئنا امتداد گذشته است.
   مشاور شهردار و رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد اضافه کرد: اگر ملتی از دیروز خودش منفصل باشد، بی‌ریشه می‌شود و در تندباد حوادث فرو می‌ریزد.
   بختیاری عنوان کرد: بخشی از هویت ما متعلق به گذشته است و در راهبردهای فرهنگی ما تقویت هویت جزء برنامه‌ها و اولویت اصلی ماست و بخشی از این کار با احیای نمادهای سطح شهر که ناظر به قله‌های دیروز ماست انجام می‌شود که برنامه امروز جزئی از این راهبرد است.
   وی تصریح کرد: رویدادهای انقلاب اسلامی جزء قلل افتخار این کشور است و افتخارآفرینان زیادی در آن نقش داشتند از جمله شهید منفرد و دوستان این بزرگوار و سایر شهدایی که خون خودشان را برای حراست از دین و آزادی خویش فدا کردند.
   مشاور شهردار و رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد با بیان اینکه شهدا جزء هویت این شهر و مردم هستند، عنوان کرد: برپا داشتن مناسبت‌ها و یادمان‌ها در دستور کار شهرداری است و ما در حوزه فرهنگی و فرهنگی بر این موضوع تاکید ویژه داریم.

   تعداد بازدید: 89
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .