•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 151
   کد: 172290
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۱/۱۹
   شهردار مشهد در بازدید از مرکز مدیریت وکنترل بحران شهید راستی؛

   دستگاه‎های خدمات‎رسان درصورت بروز هرگونه اتفاق وارد عمل خواهند شد

   با توجه به حضور تمامی دستگاه‎‏های خدمات‎رسان وتمهیداتی که در نظر گرفته شده و همچنین در کنار همکاری شهروندان بارش‎ها مدیریت خواهد شد وشاهد کمترین حادثه واتفاق برای شهروندان خواهیم بود.
   دستگاه‎های خدمات‎رسان درصورت بروز هرگونه اتفاق وارد عمل خواهند شد

   شهردار مشهد درخصوص هشدارهای هواشناسی مبنی بر آغاز بارش شدید باران در نقاط مختلف مشهد گفت: دستگاه‎های خدمات‎رسان درصورت بروز هرگونه اتفاق وارد عمل خواهند شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی عصر امروز و همزمان با آغاز بارش باران مشهد درحاشیه بازدید از مرکزمدیریت و کنترل بحران شهید راستی شهرداری مشهد که با همراهی مدیرعامل سازمان آتش‎‏نشانی و سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری انجام شد، افزود: در راستای انجام هماهنگی میان دستگاه‏های مختلف خدمات‎رسان در بحث بحران، اتاق مدیریت بحران مشهد تشکیل شده است.
   وی اضافه کرد: خوشبختانه در بازدید از مرکز مدیریت و کنترل بحران شهرداری که در آن نمایندگان تمام دستگاه‏های خدمات‎رسان در حالت آماده باش حضور دارند. هماهنگی‎های لازم در صورت بروز آبگرفتگی و سایر اتفاقات به‎سرعت انجام خواهد شد.
   کلائی ادامه داد: با توجه به حضور تمامی دستگاه‎‏های خدمات‎رسان وتمهیداتی که در نظر گرفته شده و همچنین در کنار همکاری شهروندان بارش‎ها مدیریت خواهد شد وشاهد کمترین حادثه واتفاق برای شهروندان خواهیم بود.
   شهردار مشهد گفت: تجهیزات مورد نیاز جهت رفع آبگرفتگی به همراه هزار نفراز نیروهای خدمات شهری و 500 نیروی آتش‏نشان در حالت آماده باش کامل قرار دارند تا در صورت نیاز وارد عمل شوند.
   وی افزود: از شهروندان درخواست می‌کنیم با توجه به هشدارهای هواشناسی مبنی بر بارندگی از حضور درحاشیه مسیل‎ها و ورودی‎ها خودداری کنند.

   مجید خبیری

   تعداد بازدید: 151
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .