•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 215
   کد: 172292
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۱/۱۹
   از ساعت ۱۴ و با آغاز بارندگی‏ها تا ساعت ۱۸ محقق شد؛

   تماس ۴۵۷ شهروند با ۱۳۷ و گزارش ۹۵ مورد مرتبط با بارندگی و آبگرفتگی

   بیشترین تقاضاهای مردم در این تماس‌‏ها؛ دریافت کیسه شن 30 مورد، اعلام موارد آب گرفتگی سواره‎رو و پیاده‎رو 26مورد، درخواست لایروبی کانال، جوی و چاه 22 مورد، اعلام آب گرفتگی کانال، جوی و چاه 10 مورد و همچنین درخواست نصب علائم هشداردهنده 7 مورد اختصاص داشت.
   تماس ۴۵۷ شهروند با ۱۳۷ و گزارش ۹۵ مورد مرتبط با بارندگی و آبگرفتگی

   با آغاز بارندگی‎های روز جاری یعنی از ساعت ۱۴ الی ۱۸، ۴۵۷ تن از شهروندان با مرکز ۱۳۷ تماس گرفته که ۹۵ مورد از آنها مرتبط با بارندگی و اعلام گزارش آبگرفتگی بوده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، مرکز ارتباطات مردمی شهرداری مشهد، ۱۳۷، به عنوان خط مقدم و پیشانی خدمت‎رسانی مدیریت شهری به مردم، همگام با سایر واحدهای اجرایی و ستادی، همزمان با اعلام اداره کل هواشناسی استان مبنی بر احتمال وجود بارندگی‎های رگباری، در روز و شب جاری به حالت آماده‎باش درآمده است.
   در همین راستا، از زمان شروع بارش‏ها یعنی ساعت ۱۴ الی ساعت ۱۸، یعنی در بازه زمانی ۴ ساعته، ۴۵۷ تن از شهروندان با این مرکز تماس گرفته و درخواست‏های خود را مطرح کردند. از میان این تماس‏ها، بیشترین تعداد به موضوع بارندگی و اعلام موارد آبگرفتگی و آب افتادگی اختصاص داشت.
   بیشترین تقاضاهای مردم در این تماس‏ها؛ دریافت کیسه شن 30 مورد، اعلام موارد آب گرفتگی سواره‎رو و پیاده‎رو 26مورد، درخواست لایروبی کانال، جوی و چاه 22 مورد، اعلام آب گرفتگی کانال، جوی و چاه 10 مورد و همچنین درخواست نصب علائم هشداردهنده 7 مورد اختصاص داشت.
   لازم به ذکر است براساس تماس‏های مردمی، بیشترین موارد گزارش شده آبگرفتگی مربوط به خیابان‏ها و معابر امام خمینی، پورسینا، حر، خوش‎سیما و امام رضا(ع) بود که به واحدهای اجرایی مربوطه در مناطق اعلام شد تا بلافاصله رفع شود.
   احمد پورمفردی

   تعداد بازدید: 215
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .