•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 429
   کد: 172298
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۱/۱۹
   مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری مشهد؛

   رهاسازی خودروی فروافتاده در حفره توسط نیروهای آتش‎نشانی

   از زمان آماده‎باش نیروهای آتش‎نشانی تاکنون سه حادثه رخ داده است که اولی مربوط به یک خودروی فرورفته در حفره ایجاد شده در خیابان 17 شهریور بود.
   رهاسازی خودروی فروافتاده در حفره توسط نیروهای آتش‎نشانی

   مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری مشهد با اعلام اینکه تاکنون خوشبختانه اتفاق جدی در سطح شهر رخ نداده است، گفت: با توجه به بارش‎ها و حالت آماده باش نیروهای آتش‏نشانی خوشبختانه امروز شهر در آرامش نسبی بود.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امیر عزیزی با اعلام این مطلب اضافه کرد: از زمان آماده باش نیروهای آتش نشانی تا کنون سه حادثه رخ داده است که اولی مربوط به یک خودروی فرورفته در حفره ایجاد شده در خیابان 17 شهریور بود که با کمک همکاران ایستگاه شماره دو آتش نشانی رهاسازی و اقدامات لازم انجام شد.
   وی ادامه داد: موارد بعدی بازدید یک درخت خطری و بازدید از آب افتادگی یک منزل مسکونی قدیمی بود. علاوه بر این از ساعت 16 تا ساعت 20، تعداد 833 تماس از سوی شهروندان با این سازمان انجام شد که راهنمایی و اقدامات لازم برایشان صورت گرفت.

   تعداد بازدید: 429
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .