•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 177
   کد: 172879
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷
   معاون مالی پشتیبانی شهرداری مشهد؛

   امسال بودجه 11 منطقه شهرداری به‌صورت 100 درصد محقق شد / سال 98 سال کار،کار و کار همراه با سرعت است

   تحقق 100 درصدی بودجه یازده منطقه شهرداری مشهد یک رکورد است.
   امسال بودجه 11 منطقه شهرداری به‌صورت 100 درصد محقق شد / سال 98 سال کار،کار و کار همراه با سرعت است

   معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد، ضمن اشاره به محقق شدن 100 درصدی بودجه 11 منطقه شهرداری گفت: تحقق 100 درصدی بودجه یازده منطقه شهرداری مشهد یک رکورد است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رضا خواجه نائینی، در جلسه شورای اداری شهرداری مشهد که با حضور شهردار برگزار شد،  افزود: امسال همانطور که شهردار مشهد تاکید کرد سال کار، کار و کار همراه با سرعت است، شهردار هم در این زمینه پیشرو است و بیشتر وقت‎ها حتی ساعت یک و دو بامداد هم پیگیر اقدامات ما هستند و نمی دانم با این وجود چه زمانی به استراحت می‎پردازند.
   وی اضافه کرد: طبیعتا ما هم باید با این موضوع همراهی کنیم و سایر همکاران در مجموعه نیز باید نسبت به مسئولیت‎هایشان در انجام کار همراهی کنند.
   وی با اشاره به اینکه شهردار مشهد همچنین بر این نکته تاکید دارد که سرعت ما در کار زیاد است و هر فردی که نمی‎تواند باید از قطار پیاده شود، اظهارکرد: ما هم می گوییم با توجه به میزان بودجه و پروژه هایی که برای سال جاری در نظر گرفته شده است وبرای اجرا نیازمند تامین مالی است باید تلاش بیشتری انجام دهیم.
   خواجه نائینی ادامه داد: امیدواریم با کمک همه حوزه‎ها به ویژه شهرداران مناطق که سال قبل 11 منطقه توانستند بودجه هایشان را 100 درصد محقق کنند، بتوانیم امسال نیز این کار غیر ممکن را که در سال 97 محقق شد محقق کنیم.
   معاون مالی پشتیبانی با بیان اینکه از همه مدیران به ویژه افرادی که در موضوع تهاتربدهی هایمان به بانک ها از طریق بدهی های دولت به شهرداری مشهد به ما کمک کردند تشکر می کنم افزود: بالاخره رقم 4400 میلیارد تومان تهاتر بدهی ها که دو برابر درآمد نقدی امسال شهرداری مشهد بود کار ویژه ای بود که انجام شد.
   وی گفت: برای تحقق این تهاتر در اسفند ماه سه نفر همزمان در تهران ، یک نفردربانک مرکزی ،یک نفردر سازمان برنامه وبودجه و یک نفر نیز در بانک عامل نشسته بودند تا این اتفاق عملیاتی شود .
   وی ادامه داد : زمانی که کار را برای تهاتر بدهی ها آغاز کردیم این تصور وجود نداشت که این کار محقق می شود یا نه ؟زمانی که شهردار مشهد به شورا اعلام کرد 200 میلیارد تومان از این طریق تهاتر خواهد شد ،گفتند اگر 100 میلیارد تومان تهاتر کنید راضی هستیم اما وقتی 500 میلیارد تومان محقق شد اعلام کردند که حداقل 1000 میلیارد تومان که باید تهاتر شود و این اواخر نیز توقعات بالا رفته بود که از 4800 میلیارد تومان طلبی که از دولت دارید چقدر آن را می توانید تهاتر کنید.
   خواجه نائینی افزود: با توجه به تحقق این اقدام چشمگیر که در میان شهرداریهای کشور بی نظیر بود ، لازم دانستم از تمامی افرادی که در تهاتر 4400 میلیارد تومان از بدهی هایمان به بانک ها تلاش کردند تشکر کنم.

   مجید خبیری

   کلید واژه ها: بودجه - مناطق - رکورد - شهرداری مشهد -
   تعداد بازدید: 177
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .