•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 160
   کد: 172882
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷
   مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری مشهد؛

   نیازمند تحول اساسی در آیین‎نامه شاخص‌های بررسی اقدامات استقبال از بهار هستیم

   تمام بخش‎های شهرداری تلاش کردند و سطح نمرات نیز بسیار بالا و اختلاف کم بود، لذا قطعا نمی‏‌توانیم بگوییم کم کاری صورت گرفته زیرا همه تلاش کردند اما این قول را خواهیم داد در سال آینده با کمک دوستان در ستاد مناسبت‎ها بازنگری ویژه‎ای در این رابطه داشته باشیم .
   نیازمند تحول اساسی در آیین‎نامه شاخص‌های بررسی اقدامات استقبال از بهار هستیم

   مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری مشهد گفت: نیازمند تحول اساسی در آیین‎نامه شاخص‎های بررسی اقدامات استقبال از بهار هستیم.
   به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، یوسف پیروی، در جلسه شورای اداری شهرداری مشهد که با حضور شهردار و مدیران شهری برگزار شد، افزود: اواخر دی ماه اولین مسئله‎ای که در بحث بازرسی به آن ورود پیدا کردیم، استقبال از بهار بود و پس از جلسات فشرده‎ای که برگزار کرده‎ایم به این نتیجه رسیدیم که اشکالات زیادی در آیئن نامه‎ای که طی 7 سال گذشته مد نظر قرار می گرفته است، وجود دارد.
   وی تصریح کرد: بنابراین با توجه به اینکه فرصت نبود بازهم جلساتی که با سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد برگزار کردیم که در نهایت قرار شد سال آینده تحول اساسی درآیین‎نامه ایجاد شود.
   پیروی با بیان اینکه واقعیت این بود که ما تنها در اقدامات استقبال از بهاربحث صحت‎سنجی موضوع را داشتیم، اظهارکرد: اشکالاتی که مطرح شد شامل؛ وزن و وشاخص‌‎ها تدقیق نشده بود، همچنین وزن پروژه‎‏ها با بخش‎نامه‎هایی که سال 90 ابلاغ شده بود، تفاوت داشت زیرا فعالیت‌هایی که در آن زمان نوآورانه بود اکنون به یک فعالیت جاری تبدیل شده است، اما درسازمان‎ها به عنوان شاخص همچنان ادامه داشت و می‎توانست فرآیندها را زیر سئوال ببرد.
   مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری مشهد ادامه داد: در کنار این موضوع در سایر حوزه‎ها هم تناسب اقدامات‎شان وزن‎دهی نشده بود، در حالی که از نظر ما وزن هر سازمانی با سازمان دیگر در ارزیابی‌‎ها تفاوت داشت، همه آنچه ذکر شد، پیش مواردی بود که نیازمند تحلیل و تغییر اساسی است اما ما فرصتی برای این تغییر نداشتیم لذا تمام آن اتفاقاتی که در بررسی اقدامات افتاد تنها صحت‎سنجی شاخص‌ها بود.
   وی گفت: با توجه به نقاط ضعف کار در سال‌های گذشته، تنها کاری که توانستیم انجام دهیم این بود که به جای افراد از تیم‎های تخصصی، استفاده کردیم تا خدایی ناکرده دخل و تصرفی صورت نگیرد.
   وی افزود: در بررسی اقدامات انجام شده در استقبال از بهار در کنار اینکه هر تیم تخصصی جداگانه وارد عمل شد، فعالیت‎ها نیز به‎ویژه در حوزه عمرانی از یک ماهه به سه ماهه افزایش دادیم و آنها را از ابتدای دی ماه در نظر گرفتیم.
   وی با بیان اینکه بسیاری از مناطق به‎ویژه در حوزه فرهنگی و هنری زحمات زیادی کشیده بودند اما به دلیل اینکه یا تجمیع شده بودند و یا در سامانه صبا اقداماتشان ثبت نشده بود کمتر دیده شدند، اظهار کرد: در این خصوص تقصیراز جانب بازرسی نبود زیرا ما آن اقداماتی که ثبت می‎شد را صحت‎سنجی می‎کردیم.
   پیروی گفت: به هرحال واقعیت این است که تمام بخش‎های شهرداری تلاش کردند و سطح نمرات نیز بسیاربالا و اختلاف کم بود، لذا قطعا نمی‏توانیم بگوییم کم کاری صورت گرفته زیرا همه تلاش کردند اما این قول را خواهیم داد در سال آینده با کمک دوستان در ستاد مناسبت‎ها بازنگری ویژه‎ای در این رابطه داشته باشیم .
   مجید خبیری

   تعداد بازدید: 160
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .