•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 194
   کد: 173323
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
   رییس مجمع کلانشهرهای کشور بیان کرد:

   تلاش بر دستیابی به هدف مشترک در خط مشی های شهرسازی 18 کلانشهر کشور

   یکی از اهداف برگزاری این نشست آن است که از پتانسیل معاونت‌های شهرسازی و معماری کلانشهرها برای اجرا و توسعه سیاست‌های کلی راه و شهرسازی استفاده کنیم.
   تلاش بر دستیابی به هدف مشترک در خط مشی های شهرسازی 18 کلانشهر کشور

   رییس مجمع کلانشهرهای کشور گفت: ضرورت دارد به آرمان مشترکی در خط مشی‌های شهرسازی برای 18 کلانشهر کشور دست یابیم.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، عزتی با بیان این مطلب در نشست تخصصی معاونان شهرسازی و معماری کلانشهرهای کشور که در هتل پردیسان برگزار شد، اظهار کرد: 30 درصد ظرفیت شهری کشور در 18 کلانشهر کشور زندگی می‌کنند. کلانشهرهایی که با مشکلات خاص خود دست به گریبان هستند. اگر در این 18 شهر بتوانیم به یک طرح، آرمان و هدف مشترک دست یابیم، می‌توان انتظار داشت مشکلات به سمت حل و فصل به پیش خواهد رفت.
   وی با اشاره به اینکه شهرداری‌ها دارای پتانسیل خاصی هستند، افزود: می‌توان با تجمیع امکانات بالقوه آن را به امکانات بالفعل تبدیل کرد.
   رییس مجمع کلانشهرهای کشور بیان کرد: یکی از اهداف برگزاری این نشست آن است که از پتانسیل معاونت‌های شهرسازی و معماری کلانشهرها برای اجرا و توسعه سیاست‌های کلی راه و شهرسازی استفاده کنیم.
   عزتی خاطرنشان کرد: در واقع معاونت‌های شهرسازی و معماری شهرداری‌ها، نهادهای عمومی اجرا‌کننده طرح‌ها، تصمیمات و سیاست‌گذاری‌های وزارت راه و شهرسازی هستند.
   وی در این زمینه بر تشکیل کارگروه‌ها و کمیته‌های مشترک بین معاونت‌های شهرسازی کلانشهرها و وزارت راه و شهرسازی تاکید کرد و گفت: در این راستا تعیین ضوابط و دستورالعمل‌های مربوطه دارای اهمیت است.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 194
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .