•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 307
   کد: 173697
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
   مدیرکل منابع انسانی شهرداری مشهد تاکید کرد:

   ضرورت حفظ سرمایه اصیل نیروی انسانی برای بهره‌وری سازمان

   امروز میزبان خرد جمعی و تبادل تجربیات در بین کلانشهرهای کشور هستیم. قطعا دغدغه‌هایی در حوزه منابع انسانی وجود دارد و همانطور که مولانا می‌گوید بیرون زادمی نیست آنچه در عالم هست. چه اینکه در شهرداری مشهد دغدغه هزاران عالم پویا و متخصص و اثربخش وجود دارد.
   ضرورت حفظ سرمایه اصیل نیروی انسانی برای بهره‌وری سازمان

   مدیرکل منابع انسانی شهرداری مشهد بر ضرورت حفظ سرمایه اصیل نیروی انسانی به منظور بهره‌وری سازمانی تاکید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، زری جراح با بیان این مطلب در نشست مدیران کل منابع انسانی کلانشهرهای کشور که در هتل همای شماره یک برگزار شد، اظهار کرد: مهمترین سرمایه مدیریت شهری در شهرداری، همدلی هم‌اندیشی و پویایی منابع و نیروهای انسانی است. در مشهد پویایی موج می‌زند و این سرمایه اصیل را باید حفظ کرد و در راستای کم کردن دغدغه‌های کارکنان و ایجاد فرآیندهای مثبت و اثربخش و توسعه کارها گام برداشت.
   وی افزود: امروز میزبان خرد جمعی و تبادل تجربیات در بین کلانشهرهای کشور هستیم. قطعا دغدغه‌هایی در حوزه منابع انسانی وجود دارد و همانطور که مولانا می‌گوید بیرون زادمی نیست آنچه در عالم هست. چه اینکه در شهرداری مشهد دغدغه هزاران عالم پویا و متخصص و اثربخش وجود دارد.
   مدیرکل منابع انسانی شهرداری مشهد بیان کرد: هیچ چیزی نمی‌تواند جایگزین نیروی انسانی ماهر شود و باید برای این نیروهای خلاق خدمت‌رسانی کرد و کوشید به نحوی برنامه‌ریزی کرد تا این نیروها با خلاقیت به انجام امور محوله بپردازند و برای سازمان موثر واقع شوند.
   جراح در خصوص دیگر اهداف این نشست، خاطرنشان کرد: نباید در کنار مدیریت شهرها از مدیریت و نگاه دقیق به کارکنان خدوم شهرداری غافل نشویم. در واقع هر چه توسعه خدمات و به کارگیری ابزار را داشته باشیم، جایگزین سرمایه انسانی و ارزش تفکر انسانی نخواهد شد.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 307
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: