•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 302
   کد: 175016
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد:

   سامانه هوشمند نظرسنجی آمارهای غیرثبتی شهرداری مشهد راه‌اندازی شد

   امکانات فرم‌ساز، گزارش‌ساز، فرایند‌ساز و امکانات زیاد موبایلی، محدودسازی و معتبرسازی داده‌ها و دسترسی‌ها، دقت بالای اطلاعات جمع‌آوری شده، سرعت بالای تولید فرم و گزارش، باعث توانمندی‌های منحصر‌به‌فرد این سامانه شده است.
   سامانه هوشمند نظرسنجی آمارهای غیرثبتی شهرداری مشهد راه‌اندازی شد

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از راه‌اندازی و ارتقای سیستم جدید نظرسنجی آمارهای ثبتی، ویژه پرسشگران اداره کل آمار، پژوهش و مطالعات راهبردی شهرداری مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدجواد رجائیان ضمن اعلام این مطلب گفت: مطالعات آماری و ثبت بازخورد از فعالیت‌های سازمانی از اهمیت ویژه‌ای در هر سازمان خدمت‌محور برخوردار است. با توجه به اهیمت این موضوع، نرم‌افزار نظرسنجی موبایلی جهت برداشت نظر شهروندان به صورت میدانی توسط پرسشگران شهرداری راهاندازی گردید.
   وی ضمن اشاره به پیشینه این سامانه اظهار داشت: در گذشته سامانه‌ای برای نظرسنجی آمارهای غیرثبتی موجود بود که کارایی مطلوبی نداشت و با توجه به بالا بودن هزینه‌های نگهداری و توسعه آن، همچنین به منظور برخورداری از تکنولوژی روز در انجام نظرسنجی‌های آمارهای غیرثبتی و استفاده از امکانات بیشتر نظیر مدیریت کار همراه، سامانه قبلی ازچرخه استفاده خارج شد که صرفه جویی پانصد میلیون ریالی را در پی داشت.
   رجائیان در خصوص ویژگی‌های سامانه هوشمند نظرسنجی آمارهای غیرثبتی گفت: امکانات فرم‌ساز، گزارش‌ساز، فرایند‌ساز و امکانات زیاد موبایلی، محدودسازی و معتبرسازی داده‌ها و دسترسی‌ها، دقت بالای اطلاعات جمع‌آوری شده، سرعت بالای تولید فرم و گزارش، باعث توانمندی‌های منحصر‌به‌فرد این سامانه شده به نحوی که بهره‌برداران و کاربران این سامانه را در جهت رسیدن به اهداف مدیریت شهری در خصوص ثبت صحیح آمارهای غیرثبتی، کمک شایانی می‌کند.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد در ادامه در توضیح ویژگی‌های دیگر این سامانه اظهارکرد: جلوگیری از امکان تقلب پرسشگران و دقت بالای اطلاعات، امکان ضبط صدا و مستندسازی قوی، تسهیل در گرفتن خروجی‌های مختلف از سیستم، امکان مانیتورینگ فعالیت‌های انجام‌شده در این سیستم، تکمیل آسان و سریع فرم‌های نظرسنجی توسط رابط کاربری موبایلی، ضبط هم‌زمان صدای مصاحبه‌شونده در حین تکمیل فرم، امکان پیوست انواع مستندات در موبایل، امکان ثبت دقیق مکان برداشت اطلاعات، امکان رصد فعالیت‌های انجام شده توسط پرسشگر، امکان گزارش‌گیری و تولید خروجی جهت نرم‌افزارهای تحلیل آمار و... از دیگر ویژگی‌های این سامانه کاربردی است.
    

   تعداد بازدید: 302
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .